Добре, момичета, предполагах че когато изпушиш лулата на мира, всичко е приключило и продължаваш на чисто. Но тъй като сте продължили дебатите се чувствам длъжна да отговоря.
elizamaria, в никакъв случай не съм искала да те провокирам. Моите уважения към това което ти си преценила - на кого да пращаш схеми и на кого - не. Все пак те са си твои и никой по никакъв начин не може да те осъжда за този твой избор
Аз също считам, че пускайки мнения по темите, демонстрираме уважение и съпричастност към останалите. Но пък дали не превръщаме форума в някакво затворено общество, та ние още малко членски внос ще почнем да си плащаме
Който иска - нека пуска мнения, който не желае - здраве да е.
В интерес на истината не знам за какво служи показването на броя изписани мнения под аватара на всеки един от нас. Но с това изтриване, току виж и нас някой ни преценил с т.нар. "минимално участие" във форума След като ще преценяме другите по броя на мненията, мисля че не съм единствената която би се подразнила от тяхното изтриване, пък били те и във игрите.
Хайде останете си със здраве повече няма да коментирам, защото всеки тълкува по различен начин, написаното от мен.
Извинявам се ако съм засегнала някой