Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 17
  1. #1

    Подразбиране ИЗТРИТИ МНЕНИЯ

    Някой може ли да ми обясни,как така от сутринта до сега имам изтрити вече около 300 мнения?Това шега ли е или някой злоупотребява с мен?Аз разбирам,да се изтрият мнения от игра или етап,но това просто надминава представите ми за почистване!Бих се радвала,ако все пак ме предупредите!Току виж и мен самата сте ме изтрили!!!

  2. #2

    Подразбиране

    fantaziq, и моите са така. Но това е за втори път и си миля, че като приключи някоя игра я измитат от форума. Става въпрос за ирите " Аз искам" и " Асоциация на думата" .
    Нямам нищо против , ако е така. Мисля,че помагаме на форума .
    Но това си е мое лично мнение.

  3. #3

    Подразбиране

    Не ми пука за самите мнения,а за това ,че е направено без да ми се каже!Поне в живота си ,аз преди да направя каквото и да било предупреждавам!И за това се ядосах много.Ако искат да ме оставят и с нула мнения,щом е добре за форума,но искам да знам!Можеше да се пуснат два реда(Изтриваме старите игри )-например...Аз не знаех и сега все още чакам да ми се обясни.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Малекс,това го знам.нали аз също съм за,но къде са другите мнения?...ВСЪЩНОСТ вече няма значение,отказвам се да питам.Щом така е решено,значи така трябва да бъде!

  6. #6

    Подразбиране

    Сиси, не си единствена мила
    И аз се втрещих като видях какво е станало с доста от мненията ми.
    Дори вече започвам да се замислям дали изобщо да пускам такива
    Не е ли по-добре хич да ги няма някои от темите и да си правим труда да пишем по тях, след като "натоварваме" форума
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  7. #7

    Подразбиране

    Ех , да ви имам проблема!
    Момичета какво значение има колко мнения имате?!
    дали са 5 или 5000 все тая .Щом си го написал, значи вече е прочетено.
    Не виждам смисъл да се мръщите за такива дреболии.Смешно е.
    Аз дори предлагам да се изтрият изобщо като бройка, по-добре да има някакви съществителни по които да се различават новите от по-старите членове.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  8. #8

    Подразбиране

    Няма значение броя ,а предупреждението,че нещо ще се прави и не сме предупредени.Но аз лично получих своите обяснения за някои мнения,които са трити и се успокоих,макар че за повечето изтрити мнения,нямам обяснение,както и днес намаляват,макар и само с десет,но намаляват!

  9. #9

    Подразбиране

    blue bouble много си права - изтритите мнения въобще не са болка за умиране. Но защо тогава са въведени и се отчита с цифра тяхната бройка?

    Не държа също някой да ме уведомява, че ще ми изтрива част от мненията.


    П.П. Това между другото е подпис на една от съфорумките: "Не изпращам схеми на хора с 0 мнения във форума!"

    Какво ли е имала предвид

    Много смешно нали
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  10. #10

    Подразбиране

    Липсващите ви мнения са от Игрите в раздел Вашите истории момичета,
    а също така не виждам защо трябва да се предупреждава какво ще се почиства във форума,аз например почиствам постоянно стари мнения от Етапите,и представете си ако почна на всеки да пращам ЛС какво ще стане.
    Някои пускат по десетки мнения на ден в тези игри,страниците стават ужасно много и се налага почистване понякога.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #11

    Подразбиране

    Окей!Мир!Да изпушим лулата на мира!

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  14. #14

    Подразбиране

    ей така ви искам!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Aбсолютно си права, elizamaria! И няма нищо смешно в това, че отказваш да даваш схеми на такива, дето влизат във форума само за да теглят схеми. Аз им викам "консуматори". Нали идеята е да си РАЗМЕНЯМЕ кой каквато схема има, да си споделяме натрупания опит?! Къде е техният принос тогава? Вярно че в началото всеки изпитва притеснение да се включи с мнение, но който иска да е част от нашето голямо семейство - форума, трябва да преодолее това притеснение.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •