Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 17 от 17
  1. #16

    Подразбиране

    Аз също се дразня,когато погледна в профила кога е регистриран и дали има някакво макар и минимално участие във форума. Елементарното възпитание го изисква да покажеш някакво уважение към хората тук във форума.Не е нужно да трупаш много точки,но поне всеки може да вземе отношение по анкетите във форума например.А , ако се разходи човек из всички теми,все някоя ще го провокира да изкаже отношение по даден въпрос.
    Това обаче не ме спира и дразнейки се пак му изпращам схемата надявайки се с това да го променя,може би
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #17

    Подразбиране

    Реклама:
    Добре, момичета, предполагах че когато изпушиш лулата на мира, всичко е приключило и продължаваш на чисто. Но тъй като сте продължили дебатите се чувствам длъжна да отговоря.
    elizamaria, в никакъв случай не съм искала да те провокирам. Моите уважения към това което ти си преценила - на кого да пращаш схеми и на кого - не. Все пак те са си твои и никой по никакъв начин не може да те осъжда за този твой избор
    Аз също считам, че пускайки мнения по темите, демонстрираме уважение и съпричастност към останалите. Но пък дали не превръщаме форума в някакво затворено общество, та ние още малко членски внос ще почнем да си плащаме
    Който иска - нека пуска мнения, който не желае - здраве да е.
    В интерес на истината не знам за какво служи показването на броя изписани мнения под аватара на всеки един от нас. Но с това изтриване, току виж и нас някой ни преценил с т.нар. "минимално участие" във форума След като ще преценяме другите по броя на мненията, мисля че не съм единствената която би се подразнила от тяхното изтриване, пък били те и във игрите.
    Хайде останете си със здраве повече няма да коментирам, защото всеки тълкува по различен начин, написаното от мен.
    Извинявам се ако съм засегнала някой
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •