Показване на 1 до 14 от 14
  1. #1

    Подразбиране Фотопетиция срещу рака на маточната шийка

    http://www.zateb.info/
    Да подкрепим кампанията “За теб и тези, които обичаш” , като участваме във Фотопетицията.

  2. #2

    Подразбиране

    Какъв е начинът, по който фотопетицията ще даде добър резултат? Искам да гласувам, но трябва да потърся снимка, за да я прикача.

  3. #3

    Подразбиране


    Изпратих си снимка и чакам да я одобрят. С цялата си душа подкрепям тази кампания!!!

  4. #4

    Подразбиране

    И аз се включих, вече изпратих снимка и чакам одобрение

  5. #5

    Подразбиране

    Леле!!! Вече снимката ми е там, в моето квадратче! Много бързо са я одобрили!!! Дано да съм помогнала поне малко!

  6. #6

    Подразбиране

    И аз съм одобрена, снимката ми е вече там. Днес за одобрение пусна снимка и голямата ми дъщеря.

  7. #7

    Подразбиране

    И аз се включих-как да видя дали съм одобрена, дали снимката ми е вече там? Мога ли да сложа и снимка на дъщеря ми-тя е на 10 години?

  8. #8

    Подразбиране

    Защо да не може? Нали е бъдеща жена?

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    И аз се включих-как да видя дали съм одобрена, дали снимката ми е вече там? Мога ли да сложа и снимка на дъщеря ми-тя е на 10 години?
    При това точно за нея се отнася ваксината - доколкото знам може да се прилага от 15 до 20 и няколко години. За съжаление ние в зрялата възраст вече сме пропуснали влака, но за дъщерите ни все още има време . Сега се предлага срещу 500 лева, а идеята на петицията е да принуди здравното министерство да я включи в имунизационния календар и да е безплатна за желаещите. Една приятелка ми каза, че от септември снимчиците ни ще грейнат на билбордове и дано им бодат очите на господата управляващи ...

  10. #10

    Подразбиране

    Изпратих снимка и на дъщеря ми...
    Момичета само дето никоя от вас не ми каза как да си видя снимката-би трябвало вече да е одобрена...
    Да ви кажа, аз още миналата година питах джипито ни за мнението му относно тази ваксина-исках да си я купя и да ваксинирам дъщеря ми..
    Той ми каза да изчакам, съобщили им,че ваксината за сега дава някакви странични ефекти-...за дъщеря ми имало време още, да се поутвърдяла в практиката , да я доразработели и тогава...

  11. #11

    Подразбиране ваксина

    И аз се засилих да ваксинирам двете дъщери, но не получих категорично мнение. Нека да се почака още малко, за да се избистрят нещата. Наистина съм объркана, как можем да се ваксинираме срещу всяко заболяване? Освен това тази ваксина не е дългосрочна.

  12. #12

    Подразбиране

    И аз се включих в петицията, още преди месец

  13. #13

    Подразбиране

    leti_at снимката си можеш да видиш като стъпиш върху квадратчето, което си си избрала в началото Разходи се с курсора по цветенцето и ще видиш мнооого снимки Ако си запомнила мястото си - няма проблем да се видиш

  14. #14

    Подразбиране

    Реклама:
    ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,
    наааааай- накрая се показаха снимчиците и при мен..видях си моята и на дъщеря ми-съвсем случайно съм ги сложила една до друга-въпреки,че ги качвах през няколко дни...
    Дано тази инициатива даде резултат....да бодем очите на хората, от които зависи такива ваксини да се поемат от здравната каса..за да са по-здрави хората...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •