Резултати от анкета: Бихтели участвали в един или повече RR

Гласували
30. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • да

    25 83.33%
  • не

    3 10.00%
  • не ме интересува

    2 6.67%
Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 69

Тема: Какво е RR

  1. #1

    Подразбиране Какво е RR

    RR един вид на размяна на бродeрии с различна тема.Една от нас измисля дадена тема или вид на бродерия и се публикува.Желаещите за участие си пишат имената.В последствие се изтеглят две по две имената,за да може всеки да получи.Шие се и се изпраща в строго определено време на човека с когото сте се паднали.Доста е интересно,защото по този начин можете да имате най-различни бродерии и с различна тема.Искам да ви питам да ли сте съгласни да опитаме.Например първият RR може да бъде на тема картичка.Всяка една от участничките или участниците бродира мотив по желание.,който трябва да бъде направен на картичка с прозорче.Крайният срок за подаване на заявка за участие е 15 юни 2008 .След което ще бъдат направени двойките и ще бъде изпратено ЛС до всеки един от участниците с адреса и името на партньора му.
    Картичките трябва да са нещо подобно на това

  2. #2

    Подразбиране може ли по-тънко

    Идеята ми се струва интересна, но може ли само бродерията да се размени, да не се прави на картичка

  3. #3

    Подразбиране

    Ами в последствие ще направим и други RR където ще си разменяме и само бродерии.Това е хубавото на един RR,че винаги е нещо различно което се организира. Ако не ви харесва това с картичката,някой друг може да предложи нещо друго.Направих и анкета.Моля ви гласувайте!!!

  4. #4

    Подразбиране

    идеята да зарадваш някого с бродерия много ми допада с двете ръце съм За

  5. #5

    Подразбиране

    Хайде по-смело,че времето напредва.После ще се ядосвате че не сте взели участие,като видите какви красоти се разменят

  6. #6

    Подразбиране

    Аз съм "За".Може би мястото на това предложение беше в "игри" - според мен.Преди време участвах в нещо подобно със Света.Разменях ме си игленици.Пишете ме и мен .
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #7

    Подразбиране

    Ами Светле,ако модераторите преценят нека да преместят темата в игри.Май си права.Хайде по-смеличко и другите,ще видите че един път като почнете и после само РР ще измисляте.За сега са три желаещите: галюшка;barbie;Светла Петрова.Кой още ще се включи???Не се блъскайте де има за всички

  8. #8

    Подразбиране

    Явно няма голям интерес,но все пак има трима желаещи + мен сме 4,така че може да се направят двойките.Моля ви изпратете ми адресите ви на ЛС.Така ще мога да изпратя името и адреса директно на половинката ви.

  9. #9

    Подразбиране

    Това не е точно RR, а размяна на подаръци.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  10. #10

    Подразбиране

    мисля че закаснях да се включа, но за следващата съм първа

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    Това не е точно RR, а размяна на подаръци.
    По принцип му казват Round Robin,а аз за по-съкратено написах RR и е точно размяна на подаръци с различна тема.Но след като ви е по-приятно да го назоваваме размяна на подаръци за мен няма никакъв проблем.wylchin ако нещо не съм обяснила както трябва,можеш да добавиш и твоето мнение

  12. #12

    Exclamation ВАЖНО

    Значи,получих адресите на Светла и barbie ,липсва ми този на галюшка.Темата е свободна,всяка от нас бродира по свое желание и вкус.Размерът на картичката трябва да е около 20 см на височина и 12 на широчина,но това са приблизителните размери.Размерът на бродерията трябва да е около 10 на 10 см.Крайният срок за изпращане е 17 юли 2008.Веднага след като получа и адреса на галюшка,ще ви дам името и адреса на когото ще изпратите. Ако имате въпроси,моля питайте.

  13. #13

    Подразбиране RR

    Цитат Първоначално написано от Desislava Neikova Виж мнение
    мисля че закаснях да се включа, но за следващата съм първа
    Desi,галюшка няма да може да учавства,така че ако искаш можеш да се включиш.Трябва ми само адресът ти на който ще получиш.

  14. #14

    Подразбиране

    наистина много интересна игра, но трябваше да отвориш темата в Игри, там щяха да се съберат доста желаещи ако ви трябва четвърти желаещ и аз мога да се включа, само не разбрах дали всеки си избира тематиката и модела на картичката
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    наистина много интересна игра, но трябваше да отвориш темата в Игри, там щяха да се съберат доста желаещи ако ви трябва четвърти желаещ и аз мога да се включа, само не разбрах дали всеки си избира тематиката и модела на картичката
    викинг,включих те.Всеки може сам да си избира тематиката и модела на картичката.Хайде следващото ще го публикуваме в игри,че сега вече е късно. въпреки че щеше да е по-интересно ако бяхме повечко.

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •