Резултати от анкета: Бихтели участвали в един или повече RR

Гласували
30. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • да

    25 83.33%
  • не

    3 10.00%
  • не ме интересува

    2 6.67%
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 69

Тема: Какво е RR

  1. #46

    Подразбиране

    аз малко се изложих,не можах да я направя както трябва, но не съм много по декорациите,днес изпращам, да ви показвам ли или когато се получи ще си я покажат

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Desislava Neikova Виж мнение
    да ви показвам ли или когато се получи ще си я покажат
    Деси съмнявам се че не си се справила А доколкото до показването,нека да покаже който я получи

  3. #48

    Smile s

    вчера получих картичката,но утре ще я покажа че не успях да я снимам снощи

  4. #49

    Smile н

    картичката , която получих от barbie
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #50

    Подразбиране

    Страхотна е!!!Много-много ми харесва! Ама защо каза от кого е?....
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #51

    Подразбиране

    не трябваше ли ?

  7. #52

    Подразбиране

    май пак сгафих

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Desislava Neikova Виж мнение
    не трябваше ли ?
    Ами не ама хайде нищо,нали ви е за първи път Липсва още само една и вече можете да казвате ,още ,мъъъъъничко търпение

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    наистина много интересна игра, но трябваше да отвориш темата в Игри, там щяха да се съберат доста желаещи ако ви трябва четвърти желаещ и аз мога да се включа, само не разбрах дали всеки си избира тематиката и модела на картичката
    Ами чак после се осъзнах че можеше там да я публикувам,ама вече беше късно.... Играта вече приключи,така че можем да се замисляте за следващата.Аз имам нещо в предвид,но ще изчакам да ви свършат отпуските и тогава ще ви кажа.Този път обещавам да публикувам в игри

  10. #55

    Подразбиране

    ако чакаме viking,тя доколкото знам си е в БГ за един месец и ще се прибере началото на август

  11. #56

    Подразбиране

    вече съм на линия , вчера си дойдох в Йордания, радвам се че моята картичка е стигнала до получателя, аз затова я пратих преди да замина за Бг, но още не съм получила сигурно се е забавила по пощите
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  12. #57

    Smile ь

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    вече съм на линия , вчера си дойдох в Йордания, радвам се че моята картичка е стигнала до получателя, аз затова я пратих преди да замина за Бг, но още не съм получила сигурно се е забавила по пощите
    добре дошла
    как прекара в България? снимки няма ли да покажеш

  13. #58

    Подразбиране

    Мерси, прекарах чудесно , но снимки може да ви покажа по късно като ми ги пратят , а най интересното беше че попаднах на срещата на гобленарките от София, можете да видите в темата , там съм със сина ми - едно русичко хлапе
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  14. #59

    Подразбиране

    Момичета на този етап мисля че вече можете да се похвалите от кого са ви картичките.Много жалко че тази на viking все още се бави,но така е покрай отпуските.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Това малко произведение на изкуството което получих е от Светла ,много си я харесвам картичката и всеки път и се радвам като мина покрай нея.Светле златни ръце имаш много ти благодаря

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •