Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране Магазини за мъниста?

    Къде могат да се купят мъниста във Варна или по Интернет, че много ми харесва и съм решила да пробвам

  2. #2

    Подразбиране

    Много мъниста има в магазина на ул .д-р Пискюлиев и също така се сещам и на Цимерман .

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от hrisipisi Виж мнение
    Къде могат да се купят мъниста във Варна или по Интернет, че много ми харесва и съм решила да пробвам
    Питането ми е подобнио,но за Пловдив!

  4. #4

    Подразбиране

    rebostobg,В kапана има голям магазин за мъниста.На два етажа е ,на първия има готови колиета обици и гривни,а на втория етаж са мънистата,могат да ти изработят и бижу по твой избор, зареждат и магазини на едро.От главната тръгваш по уличката срещу стария детмаг и първата пресечка в ляво е магазина.В съседство е магазин Гигант

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sonq Виж мнение
    rebostobg,В kапана има голям магазин за мъниста.На два етажа е ,на първия има готови колиета обици и гривни,а на втория етаж са мънистата,могат да ти изработят и бижу по твой избор, зареждат и магазини на едро.От главната тръгваш по уличката срещу стария детмаг и първата пресечка в ляво е магазина.В съседство е магазин Гигант
    Благодаря!Непременно ще го посетя!А,там дали се продават укомплектовани гоблени с мъниста?Иконите много ми харесват!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •