Показване на 1 до 15 от 354

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Да си покажа първият опит Mini Venice Bridge - уших го буквално на един дъх ... Попаднах на много качествен пренабор с ДМЦ конци; ших на бяла панама, каунт 16. За моя радост нямаше френски възел, но съвсем скоро ми предстои да се "преборя" с един
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Denica : 05.03.2009 в 21:22.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Ох, и аз съм си харесала едни, но кога ли ще им дойде реда .... да се разпиша в тази темичка?
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Ох, и аз съм си харесала едни, но кога ли ще им дойде реда .... да се разпиша в тази темичка?
    Не се чуди, ами хващай иглата!!! Не можеш да си представиш калко бързо и приятно се шият!!! Само контура идва малко в повече, но пък резултата е страхотен!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Carmela Biscuit Виж мнение
    Дени, страхотен е!
    Много ми харесват гобленчетата на Майкъл Пауъл и ще следя с голям интерес темата. Така се изкушавам да си ушия и аз нещо от него, особено от мини сериите - един Mini Greek Island и Mini Venice от каталога за 2007 г. много са ми легнали на сърцето...
    Давай!!! Ето етап от Mini Greek Island - това е избродирано за два дни!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Denica : 05.03.2009 в 21:24.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •