Страница 11 от 22 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 354

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от hris12 Виж мнение
    Moмичета, страшно сте мили, благодаря ви!
    Carmela Biscuit, контурът съм го шила с една нишка; за този модел той е така и по указание (ако пренаборът в ПМ който съм ползвала е точно по оригинала)
    Сега съм си набелязала този:
    http://www.michaelpowellart.co.uk/on...60type=XSTITCH
    Имам молба обаче- ако някой го има в графика, да сравня с моя пренабор. И мен ме притеснявя контурен бод с двойна нишка, а този, виждам- е точно такъв.
    Пренаборът е точен - имаш и две нишки, и една нишка контур - направи си го така - получава се идеално!!! Шила съм го на 16 каунт, на кръстчета - нещо ако те затрудни - питай.
    Аз съм го показала някъде шит, но сега пак го качвам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nvvs Виж мнение
    след дълга борба ,най- накрая готов
    Само аз срамя отбора и още не съм го завършила
    Даже Люси вчера ме нахока
    Браво на теб!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Винаги ми е харесвал този гоблен!Има нещо приказно в него-аз така го усещам!

  5. #5

    Подразбиране

    А така, де! Чакаме и Дени да се спретне и ще въздъхнем с облекчение "Събрахме се! "

  6. #6

    Подразбиране

    Браво, Наде! Като не можа да дойдеш на срещата, си свършила чудесна работа!

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nvvs Виж мнение
    след дълга борба ,най- накрая готов
    О, борбата си е струвала! Толкова майсторски е изпипан, красота!

  8. #8

    Подразбиране

    Наде, страхотен е станал прозореца с вазата!! струвало си е, пък и контурния бод придава завършения вид на гобленчето!!

  9. #9

    Подразбиране

    Denica,Рени,vanina5860,lucy,Светле,Carmela Biscuit, Наде ,благодаря ви!
    До сега имах някакви притеснения ,но след вашите мили думи почнах да го гледам с по други очи.
    Дени, давай малко ти беше останало !

  10. #10

    Подразбиране

    Ето го и моето гръцко село - чудя се за този контурен бод. Мислех да го разшивам изцяло, но май ще е безумие. Така ли да го довърша (с 2 ката) или да направя контура на плодчетата и цветята с една нишка (ще разшивам тук-таме, няма как)?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Carmela Biscuit, супер си е! Да не си посмяла да го разшиваш!!!! Ми то на тия гоблени контурният бод им е чара Нека се вижда!

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Carmela Biscuit Виж мнение
    Ето го и моето гръцко село - чудя се за този контурен бод. Мислех да го разшивам изцяло, но май ще е безумие. Така ли да го довърша (с 2 ката) или да направя контура на плодчетата и цветята с една нишка (ще разшивам тук-таме, няма как)?
    Еееее! Ама как ще разшиваш.....!? По-хубаво от това немога да си го представя.

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, направо незная как да ви благодаря за милите думи. Така се бях разочаровала от резултата, че чак започнах да се втелявам. Явно имах нужда да го погледна с други очи. Щом го одобрявате, ще го довърша така и ще спра да го мисля. Добре че ви има

  14. #14

    Подразбиране

    Това е следващото ми начинание,но кой знае до кога ще остане на този етап
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета, от два дни съм болна Дадох за рамкиране две пауълчета, и ми върнаха едното осакатено!- отрязан по 1 см!!! Беше 12,5х12,5 см, сега11,5х11,5 см, да не говорим че не прилича на себе си
    Ето го:

    Решила съм да го върна, да го оправят, но имам опасение че може да е безвъзвратно повредено. Не е било криво, за да компенсират нещо, нито пък целта е била да украсяват с пано някаква рамка, нали? Посътветвайте ме, моля ви- да вървя ли, или не

Страница 11 от 22 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •