Страница 16 от 24 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 354
  1. #226

    Подразбиране И аз да се включа :)

    Здравейте, любители на Michael Powell
    От скоро съм във форума и засега само чета, образовам се и се радвам на красотите. В крайна сметка, май вече имам любим автор - Майкъл Пауъл Толкова шашави и весели неща има, че нямаше как да не ме грабне. Първият ми по-голям гоблен (в смисъл, по-голям от 5х5 квадратчета) май ще е неговият Greek window.
    Стискайте палци да го завърша навреме, че съм бременна в 7-мия месец и когато малчо се роди, ще трябва да се отпиша за известно време.
    Засега няма смисъл да слагам снимка на етап, защото... ами всички са виждали бяла панама без нито един бод
    Стискайте палци да ми тръгне!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #227

    Подразбиране

    Много добър избор. И показвай - така ще върви по-бързо .Ние ще те стимулираме
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #228

    Подразбиране

    Ето и моята интерпретация,промених панамата , конците,схемата бе нечетлива,и в крайна сметка само контура е на автора,та това излезе
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #229

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sonq Виж мнение
    Ето и моята интерпретация,промених панамата , конците,схемата бе нечетлива,и в крайна сметка само контура е на автора,та това излезе
    И твоята интерпретация ми харесва Гледай да я опазиш от авторите, че къде ще ти отидат "авторските права"
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #230

    Подразбиране

    shanni, панамата си е такава, зелена, не съм я боядисвала аз
    sonq, и твоят вариант е много интересен, поздравления

  6. #231

    Подразбиране :)

    Изчетах цялата тема, но не разбрах - схемите купувате ли си ги или ги теглите от някъде.... Защото доста работи от вашите ми харесаха и се замислям дали да не ушия и аз някоя къщичка

  7. #232

    Подразбиране

    http://dump.ru/file/2964470
    Архивът, който сме събрали към момента!

    Соня, вазата е станала много интересна на тази панама! И друг път не се мъчи - като имаш нечетлива схема свиркай за по-добра
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  8. #233

    Подразбиране :)

    Deni, много ти благодаря Може скоро да се присъединя към вас

  9. #234

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sonq Виж мнение
    Ето и моята интерпретация,промених панамата , конците,схемата бе нечетлива,и в крайна сметка само контура е на автора,та това излезе
    Много добра интерпретация!

  10. #235

    Подразбиране

    Mimik , sonq и двата варианта са много свежи и красиви , браво за творчеството
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  11. #236

    Подразбиране Greek Window - етап 1

    Ето ме пак с първото ми етапче. Очаквам градивна критика
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #237

    Подразбиране

    За какво ли да те критикуваме? Много хубаво става , продължавай смело напред
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #238

    Подразбиране

    Хехе, това ми трябваше! Благодаря, Светла. Бях започнала да се отчайвам от скоростта, с която се шие, но щом смяташ, че се получава добре, има смисъл да продължавам. И все пак, ако нещо дразни окото, не се притеснявайте да ми казвате. Ще ми бъде от полза.

  14. #239

    Подразбиране

    Браво , много добре се справяш!!
    Не се притеснявай , бавничко върви , но пък е много красив пустия му прозорец!

  15. #240

    Подразбиране

    Реклама:
    Продължавай все така, нямаш нужда от никаква критика, а като го завършиш вече ще искаш да ушиеш всичките гоблени на М. Пауъл!

Страница 16 от 24 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •