Страница 4 от 22 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 354

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Jana_jj, като цъфне кактуса да ни го покажеш,много ми е любопитно![/QUOTE]

    ЕТО ГО ПРОСЛОВУТИЯТ КАКТУС. МИНАЛАТА ГОДИНА ЦВЕТОВЕТЕ МУ БЯХА ЦИКЛАМЕНИ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Добре сте си вие - кактусите ви цъфтят, гобленчетата ви напредват, а моя прозорец и до половината още не е докаран ...
    Всеки път надниквам да видя кой докъде е стигнал и си викам , че още не съм изпуснала последния влак ... След много зор да си открадна време - ето докъде съм
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ra4ko75 Виж мнение
    Jana_jj, много е красив кактуса ти. Аз преди имах такъв и с бели цветове.
    Охохохо, това красив го прочетох като крив и си викам- бре, тия момичета как така хем криви къщички шият, хем криви кактуси гледат И аз щях да ви покажа моя цъфтящ бодливко, ама снимката нещо са я преустроили и не мога да схвана как става номера.
    А иначе ето докъде докарах моите къщички:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Ето до къде съм стигнала,но цъфтежа ная моя кактус е по-спорен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Ура-а-а, вече пиша от компютъра си, след 4 дена тормоз на Спектър нет да си отстранят повредата, вече пак съм с вас, а сега да ви покажа готовото гобленче преди да съм го изпрала! Днес пристигнаха конците от Щатите и нямах търпение да го завърша. За червеното си бях поръчала DMC Е321, а черното - Е310. Учудващо от поръчката до пристигането минаха само 6 дена, а аз очаквах минимум 2 седмици, като се има предвид, че един гоблен на Аксиома го чаках от София 5 дена, а цената на доставката е същата!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 70.jpg‎ (106.2 KB, 75 показвания)

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetlina Виж мнение
    Ура-а-а, вече пиша от компютъра си, след 4 дена тормоз на Спектър нет да си отстранят повредата, вече пак съм с вас, а сега да ви покажа готовото гобленче преди да съм го изпрала! Днес пристигнаха конците от Щатите и нямах търпение да го завърша. За червеното си бях поръчала DMC Е321, а черното - Е310. Учудващо от поръчката до пристигането минаха само 6 дена, а аз очаквах минимум 2 седмици, като се има предвид, че един гоблен на Аксиома го чаках от София 5 дена, а цената на доставката е същата!
    Свеле,Гобленчето се е получило супер!Само искам да те попитам,дали така ми се струва или си го шила с ляв наклон?

  7. #7

    Подразбиране

    БАВНО, НО СЛАВНО!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    svetlina, станал прекрасен и с това ламе е разкош !!
    jana_jj, никак не е бавно ,много добре си напредваш!!

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета, Анхор - М300 и А300 на кои номера от DMC отговарят

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Светлина поздравления и от мен - справила си се чудесно

  12. #12

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! На срещата ще го донеса да го видите отблизо!

  13. #13

    Подразбиране

    Хайде, няма ли готови гоблени, май забравихме да пишем в тази тема!

  14. #14

    Подразбиране не

    Не,аз поглеждам всеки ден , но 10-15 дни не шия изобщо.Надявам се до ден, два да започна да пошивам и ще покажа.А готовото и рамкирано гобленче е просто прелест!

  15. #15

    Подразбиране

    Аз пък не издържах да довърша "Италия" и започнах тези къщички в неделя - и вярно е голяма краста - нямам търпение да ги видя завършени.
    Конците ги конвертирах в DMC и подбрах от наличните, само тъмния цвят на небето го купих Anchor, както е по схемата (която е толкова нечетлива, че шия почти основно по снимката на готово ушитото гобленче и в началото доста ших и разшивах). След толкова много приказки, ето докъде съм тази вечер:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 4 от 22 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •