Страница 4 от 24 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 354
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ra4ko75 Виж мнение
    Jana_jj, много е красив кактуса ти. Аз преди имах такъв и с бели цветове.
    Охохохо, това красив го прочетох като крив и си викам- бре, тия момичета как така хем криви къщички шият, хем криви кактуси гледат И аз щях да ви покажа моя цъфтящ бодливко, ама снимката нещо са я преустроили и не мога да схвана как става номера.
    А иначе ето докъде докарах моите къщички:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #47

    Подразбиране

    Ето до къде съм стигнала,но цъфтежа ная моя кактус е по-спорен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    Ура-а-а, вече пиша от компютъра си, след 4 дена тормоз на Спектър нет да си отстранят повредата, вече пак съм с вас, а сега да ви покажа готовото гобленче преди да съм го изпрала! Днес пристигнаха конците от Щатите и нямах търпение да го завърша. За червеното си бях поръчала DMC Е321, а черното - Е310. Учудващо от поръчката до пристигането минаха само 6 дена, а аз очаквах минимум 2 седмици, като се има предвид, че един гоблен на Аксиома го чаках от София 5 дена, а цената на доставката е същата!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 70.jpg‎ (106.2 KB, 75 показвания)

  4. #49

    Подразбиране

    БАВНО, НО СЛАВНО!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #50

    Подразбиране

    svetlina, станал прекрасен и с това ламе е разкош !!
    jana_jj, никак не е бавно ,много добре си напредваш!!

  6. #51

    Подразбиране

    Момичета, Анхор - М300 и А300 на кои номера от DMC отговарят

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetlina Виж мнение
    Ура-а-а, вече пиша от компютъра си, след 4 дена тормоз на Спектър нет да си отстранят повредата, вече пак съм с вас, а сега да ви покажа готовото гобленче преди да съм го изпрала! Днес пристигнаха конците от Щатите и нямах търпение да го завърша. За червеното си бях поръчала DMC Е321, а черното - Е310. Учудващо от поръчката до пристигането минаха само 6 дена, а аз очаквах минимум 2 седмици, като се има предвид, че един гоблен на Аксиома го чаках от София 5 дена, а цената на доставката е същата!
    Свеле,Гобленчето се е получило супер!Само искам да те попитам,дали така ми се струва или си го шила с ляв наклон?

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Това са или стари номерации или още не дошли в България!
    30310 - Е310 - черно ламе
    30666 - Е815 (било 5270) - червено ламе - има и едно по-светло от него, което не се намира почти по магазините, поради липсващ интерес, но аз си мисля, че е точно, което ти трябва, защото е по-светло от Е815!!!
    А за тези на Анхор - М300 и А300 - ще разбера в Петък!
    Дано ти бях полезна
    Соня - това бяхме коментирали със Светлина преди време за същите цветове - 48 пост и преди това - но тя си ги поръча накрая ...
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  9. #54

    Подразбиране

    Слави шила съм го кръстчета, както си е по схема, и понеже се вижда само горния конец, изглежда като наобратен наклон! Ти няма ли да се включиш със започнато гобленче от Пауъл, набави ли си конци, ако имаш нужда от нещо, ще помагам, надявам се да дойдеш на срещата следващата неделя!
    Sonq за А300 и М300 използвах DMC ламе 5284, гледам че новият му номер е Е3852, а Аr 1017 и Аr 801 съответно Е321и Е310. Надявам се да съм ви била полезна, сега умувам кое от серията да му е другарче!

  10. #55

    Подразбиране

    [QUOTE=svetlina;
    Sonq за А300 и М300 използвах DMC ламе 5284, гледам че новият му номер е Е3852, а Аr 1017 и Аr 801 съответно Е321и Е310. Надявам се да съм ви била полезна, сега умувам кое от серията да му е другарче![/QUOTE]

    Благодаря svetlinaАз се чудя дали звездите са шити с бяло ламе и конец,а луната е жълто ламе и конец.В крайна сметка ще ползвам останало ламе от друга ушита от мен "Венеция на Ланарте''
    А за другарче мисля този гоблен :
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg ??.jpg‎ (64.7 KB, 38 показвания)

  11. #56

    Подразбиране

    Звездите при мен са са бял конец 2 нишки и жълто ламе, а луната жълт конец 2 нишки и жълто ламе, и аз като теб се чудех бяло и жълто ламе, но се отказах.
    Ето и го и в рамка, а другарче ще му мисля от същата серия Венеция, като рамката ще е в друга тоналност!
    Чудя се, но май най-накрая и двете ще ушия!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 71.jpg‎ (91.5 KB, 79 показвания)

  12. #57

  13. #58

    Подразбиране

    Светлина поздравления и от мен - справила си се чудесно

  14. #59

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! На срещата ще го донеса да го видите отблизо!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Хайде, няма ли готови гоблени, май забравихме да пишем в тази тема!

Страница 4 от 24 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •