Страница 5 от 24 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 354
  1. #61

    Подразбиране не

    Не,аз поглеждам всеки ден , но 10-15 дни не шия изобщо.Надявам се до ден, два да започна да пошивам и ще покажа.А готовото и рамкирано гобленче е просто прелест!

  2. #62

    Подразбиране

    Аз пък не издържах да довърша "Италия" и започнах тези къщички в неделя - и вярно е голяма краста - нямам търпение да ги видя завършени.
    Конците ги конвертирах в DMC и подбрах от наличните, само тъмния цвят на небето го купих Anchor, както е по схемата (която е толкова нечетлива, че шия почти основно по снимката на готово ушитото гобленче и в началото доста ших и разшивах). След толкова много приказки, ето докъде съм тази вечер:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #63

    Подразбиране

    Тази къщичка е много свежа! Малко остава да я довършиш.

  4. #64

    Подразбиране

    E, хайде Carmela Biscuit, то не останало, вярно че повечето схеми на М. Пауъл са много нечетливи, но щом Дени ги има пренабрани, ще я "тормозим", когато се налага!

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetlina Виж мнение
    вярно че повечето схеми на М. Пауъл са много нечетливи, но щом Дени ги има пренабрани, ще я "тормозим", когато се налага!
    Да, страхувам се, че ще я "тормозим", не мисля да оставям тези сладки къщички сиротни - очертава се поне още една mini cottage или mini lighthouse ...

    Успях да открадна няколко часа днес и приключих с кръстчетата, остава ми само контура, който, знаете, е половината работа, но е страшно приятен - така "рисува" картинката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #66

    Подразбиране

    Наистина контурът е половината гоблен при тези мъници, чудесно се получава!

  7. #67

    Подразбиране

    Първата къщичка вече е завършена. Не се сдържах и подхванах следващата:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #68

    Подразбиране

    Carmela Biscuit, великолепен е станал гоблена !!

    Ето до къде докарах Гръцкия прозорец, но нещо не ми спори и съм го оставила. Надявам се скоро да ми дойде музата и да го завърша.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #69

    Подразбиране

    Ееее, как не ти спори!? Толкова красив става.

  10. #70

    Подразбиране

    Гръцкият ти прозорец е направо прекрасен, особено на тази ефектна панама! Сянката на парапета е като истинска! Май само контура ти остава, така че действай, струва си!

  11. #71

    Подразбиране

    keikal,Carmela Biscuit, благодаря ви за милите думи!!
    Този гоблен от самото начало го шия много трудно, не ми върви и това е. А сега като стигнах до контура съвсем ми мина желанието, но твърдо съм решила да го завърша ... някога

  12. #72

    Подразбиране

    Моето селце от китни къщички расте:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #73

  14. #74

  15. #75

    Подразбиране ...

    Реклама:
    Момичета, от вчера вече мога да шия и нямам търпение да споделя радостта си с вас.
    Това е малкият ми напредък.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 5 от 24 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •