Страница 24 от 24 ПърваПърва ... 14222324
Показване на 346 до 354 от 354
  1. #346

    Подразбиране

    Ако питаш мен, следвай указанията. Ако комплектовката ти е оригинална, на самата картинка на гоблена ще видиш къде е шито с бял контур и къде с черен. На самият сайт на М. Пауъл картинката е доста дребна и не личи много... Аз изобщо не мога да намеря шито с бял контур.
    Ако имаш проблеми с английския, може да снимаш указанията и да ги покажеш, да погледнат и други.

  2. #347

    Подразбиране

    Схемата не е оригинална и се надявах,ако някой го е шил или има оригинал да ми помогне.
    Колкото до указанията – нямам проблем с английския, но това не ми помага.

  3. #348

    Подразбиране

    Намерих в моите архиви Гръцко село 1. Разгледах подробно. Никъде няма контур с бяло или с един кат черно. Да, в указанието пише, но също е даден и френски възел с черно, а по схемата и това не видях. Същото пишеше и в указанието на моята Венеция - оригинален комплект, но реално нямаше нито бял контур по прозорците, нито контур с един кат. Всичко ших с два ката черно. Моят съвет е и ти така да направиш.

  4. #349

    Подразбиране

    За това гръцко село ли става въпрос?

    http://www.michaelpowellart.co.uk/on...60type=XSTITCH

    Всички вътрешни елементи по вратите и прозорците са с един кат черно!

    Цитат Първоначално написано от Благовеста Василева Виж мнение
    Момичета, имам спешна нужда от помощ. Уших Гръцкото село и стигнах до контурния бод. По указания прозорците се шият с бяло – две нишки, вратите с черно една нишка и всичко друго с черно две нишки. Разгледах готови, но никъде не видях бяло, а черно една и две нишки не мога да различа. Някой има ли идея?

  5. #350

    Подразбиране

    До днес не знаех, че има такива гоблени! Благодаря Ви - току-що си свалих 104 модела от руски тракер. Ако има желаещи, ще ги споделя! Много са весели, приятни, доставят много настроение с анимационната си веселяшка визия Страхотни сте!

  6. #351

    Smile

    Моят скромен принос:

    11286381616_79f1bf4b2b.jpg

  7. #352

    Подразбиране




    Ето я и поредната ми партида Пауелчета... и съвсем няма да е последната...
    Редактирано от rostso : 11.10.2014 в 23:10.

  8. #353

    Подразбиране

    здравейте, много моля да ми споделите моделче от "кривите къщички" много ми харесват.........Испански пеизажи, зимни или венеция, с радост ще си ушия нещо от него..............Благодаря m_staeva@abv.bg

  9. #354

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от valantina Виж мнение
    До днес не знаех, че има такива гоблени! Благодаря Ви - току-що си свалих 104 модела от руски тракер. Ако има желаещи, ще ги споделя! Много са весели, приятни, доставят много настроение с анимационната си веселяшка визия Страхотни сте!
    valantina Можеш ли да ги споделиш с мен,благодаря

Страница 24 от 24 ПърваПърва ... 14222324

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •