Страница 11 от 24 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 354
  1. #151

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jana_jj Виж мнение
    И този
    Ще се опитам да не ръся много глупости.Значи аз мисля че ако паспартуто го направиш като цвета на вратичката на средната къщичка,всичко ще изяъкне много по-добре.Работите ти са много хубави.Само че с това жълто паспарту доста ти се губят жълтите къщички.Изчакай и други мнения и тогава реши какво да правиш

  2. #152

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jana_jj Виж мнение
    Ето ги моите разчупени къщички, но нещо не одобрявам оформлението им. Моля Ви, помогнете, като изкажете мнение или съвет.
    Моляте не ме бий.Може би тази ще е хубава с жълто паспарту

  3. #153

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви, нали аз ви питав и аз търся вашата помощ.Разчитам на нея. Ще изчакам още мнения и ще направя промяна.
    Благодаря ви!!!!

  4. #154

    Подразбиране

    Поздравления за красотите,с които пълните тази тема!Много съм щастлива,че мога да разчитам на вашето мнение!Имам следният въпрос:Според легендата повечето контур е с 2-на нишка,но уших съвсем малко,а много грубо ми се стори?Какво ще ме посъветвате?

  5. #155

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ralli Виж мнение
    Имам следният въпрос:Според легендата повечето контур е с 2-на нишка,но уших съвсем малко,а много грубо ми се стори?Какво ще ме посъветвате?
    ralli, ако не се лъжа, ти шиеш Гръцкото село. Ако е така, не прави моята грешка да слагаш контур с 2 нишки. Ушила съм отдавна самия гоблен и тъпо и упорито, макар да виждах, че не се получава добре, наших 4/5 от контура с двойна нишка. Съжалям и от две седмици стоя и се чудя да разшивам ли или да продължавам. Точно на този гоблен контурът е толкова много, че накрая всичко се покрива с черно и се губи свежестта на иначе чудесно подбраните цветове.
    А къщичките ги ших с двоен контур и се получи добре.
    Дано да съм ти била полезна.

    Janа, много са ти хубави къщичките, но и аз мисля, че трябва да смениш паспартуто и на двата. Вярно, карираното паспарту е страшно оригинално, но някак не ми пасва точно на тези къщички А жълтото, както каза и mareha, някак убива яркостта на жълтите къщички. И така да ги оставиш, пак са чудесни, просто може би могат да изпъкнат по-добре с друго паспарту

  6. #156

    Подразбиране

    Ще почакам за още някое мнение и ще видя какво ще правя

  7. #157

    Подразбиране

    lucy, hris12, прекрасни гоблени!
    Jana_jj, присъединявам се към колежките ,че трябва да се сложи друго паспарту.

  8. #158

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви за милите думи! Дени, верно че белия контур се поочовечи, като изпрах и изгладих гобленчето
    Тези дни Музата по довършването ми беше на гости, та ето и още едно пауълче от мен:


  9. #159

    Подразбиране

    hris, просто е чудно, така грее!
    Виждала съм моделчето на картинка,
    но твоето е станало многократно по-хубаво
    Я кажи контура с единичен или двоен конец го ши, че това ми е направо болен въпрос тия дни?

  10. #160

    Подразбиране

    Moмичета, страшно сте мили, благодаря ви!
    Carmela Biscuit, контурът съм го шила с една нишка; за този модел той е така и по указание (ако пренаборът в ПМ който съм ползвала е точно по оригинала)
    Сега съм си набелязала този:
    http://www.michaelpowellart.co.uk/on...60type=XSTITCH
    Имам молба обаче- ако някой го има в графика, да сравня с моя пренабор. И мен ме притеснявя контурен бод с двойна нишка, а този, виждам- е точно такъв.

  11. #161

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от hris12 Виж мнение
    Moмичета, страшно сте мили, благодаря ви!
    Carmela Biscuit, контурът съм го шила с една нишка; за този модел той е така и по указание (ако пренаборът в ПМ който съм ползвала е точно по оригинала)
    Сега съм си набелязала този:
    http://www.michaelpowellart.co.uk/on...60type=XSTITCH
    Имам молба обаче- ако някой го има в графика, да сравня с моя пренабор. И мен ме притеснявя контурен бод с двойна нишка, а този, виждам- е точно такъв.
    Пренаборът е точен - имаш и две нишки, и една нишка контур - направи си го така - получава се идеално!!! Шила съм го на 16 каунт, на кръстчета - нещо ако те затрудни - питай.
    Аз съм го показала някъде шит, но сега пак го качвам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  12. #162

  13. #163

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nvvs Виж мнение
    след дълга борба ,най- накрая готов
    Само аз срамя отбора и още не съм го завършила
    Даже Люси вчера ме нахока
    Браво на теб!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  14. #164

    Подразбиране

    Винаги ми е харесвал този гоблен!Има нещо приказно в него-аз така го усещам!

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    А така, де! Чакаме и Дени да се спретне и ще въздъхнем с облекчение "Събрахме се! "

Страница 11 от 24 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •