Страница 12 от 24 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 354
  1. #166

    Подразбиране

    Браво, Наде! Като не можа да дойдеш на срещата, си свършила чудесна работа!

  2. #167

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nvvs Виж мнение
    след дълга борба ,най- накрая готов
    О, борбата си е струвала! Толкова майсторски е изпипан, красота!

  3. #168

    Подразбиране

    Наде, страхотен е станал прозореца с вазата!! струвало си е, пък и контурния бод придава завършения вид на гобленчето!!

  4. #169

    Подразбиране

    Denica,Рени,vanina5860,lucy,Светле,Carmela Biscuit, Наде ,благодаря ви!
    До сега имах някакви притеснения ,но след вашите мили думи почнах да го гледам с по други очи.
    Дени, давай малко ти беше останало !

  5. #170

    Подразбиране

    Ето го и моето гръцко село - чудя се за този контурен бод. Мислех да го разшивам изцяло, но май ще е безумие. Така ли да го довърша (с 2 ката) или да направя контура на плодчетата и цветята с една нишка (ще разшивам тук-таме, няма как)?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #171

    Подразбиране

    Carmela Biscuit, супер си е! Да не си посмяла да го разшиваш!!!! Ми то на тия гоблени контурният бод им е чара Нека се вижда!

  7. #172

    Подразбиране

    Прекрасно ти се е получило,но и аз също много се колебая с колко нишки да е контура.Започнах го с 2,но още в началото се отказах и го разших и сега чакам съвет и вдъхновение

  8. #173

    Подразбиране

    Прекрасно е станало, няма нужда да се разшива. Цветчетата и плодчетата наистина може да ги ушиеш с един кат да станат по нежни.

  9. #174

    Подразбиране

    На мен така ми харесва - с 2 нишки, но все пак ти ще си го гледаш гоблена, прецени си! Ако сега те дразни, после това усещане ще се засили!

  10. #175

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Carmela Biscuit Виж мнение
    Ето го и моето гръцко село - чудя се за този контурен бод. Мислех да го разшивам изцяло, но май ще е безумие. Така ли да го довърша (с 2 ката) или да направя контура на плодчетата и цветята с една нишка (ще разшивам тук-таме, няма как)?
    Еееее! Ама как ще разшиваш.....!? По-хубаво от това немога да си го представя.

  11. #176

    Подразбиране

    Момичета, направо незная как да ви благодаря за милите думи. Така се бях разочаровала от резултата, че чак започнах да се втелявам. Явно имах нужда да го погледна с други очи. Щом го одобрявате, ще го довърша така и ще спра да го мисля. Добре че ви има

  12. #177

    Подразбиране

    Това е следващото ми начинание,но кой знае до кога ще остане на този етап
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #178

    Подразбиране

    Момичета, от два дни съм болна Дадох за рамкиране две пауълчета, и ми върнаха едното осакатено!- отрязан по 1 см!!! Беше 12,5х12,5 см, сега11,5х11,5 см, да не говорим че не прилича на себе си
    Ето го:

    Решила съм да го върна, да го оправят, но имам опасение че може да е безвъзвратно повредено. Не е било криво, за да компенсират нещо, нито пък целта е била да украсяват с пано някаква рамка, нали? Посътветвайте ме, моля ви- да вървя ли, или не

  14. #179

    Подразбиране

    Връщай го! Тия в ателиетата много прекаляват! Не че е фатално, но при тия размери на дребосъка сантиметъра си е от значение! Аз бих се ядосала и щях да го оставя на минутата за преработка!

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от hris12 Виж мнение
    Момичета, от два дни съм болна Дадох за рамкиране две пауълчета, и ми върнаха едното осакатено!- отрязан по 1 см!!! Беше 12,5х12,5 см, сега11,5х11,5 см, да не говорим че не прилича на себе си
    Ето го:

    Решила съм да го върна, да го оправят, но имам опасение че може да е безвъзвратно повредено. Не е било криво, за да компенсират нещо, нито пък целта е била да украсяват с пано някаква рамка, нали? Посътветвайте ме, моля ви- да вървя ли, или не
    ВРЪЩАЙ ГО!!!!!
    АЗ ИМАХ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ СЪС СЪЩИЯ ГОБЛЕН!!!
    ДА НЕ СЕ ПРАВЯТ НА ЛУДИ - ВЪПРОС НА ЖЕЛАНИЕ Е ПРАВИЛНАТА ИЗРАБОТКА!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

Страница 12 от 24 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •