Страница 3 от 24 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 354
  1. #31

    Подразбиране

    Момичета, не съм ви изоставила в начинанието, но напоследък не мога да си вдигна главата от работа, а за шиене и дума не може да става ... Гледам , че Дени вече го е преполовила, а аз съм още на етап "начални стъпки" Много ви благодаря и на двете за идеята да шием заедно, но не ме чакайте ... Аз съм още дотук ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране

    Моите бели прозорчета и тераски ме умориха, а като си представя после и контурния бод - все едно до никъде не съм я докарала!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #33

    Подразбиране

    Момичета, мисля да се включа с това гобленче на Michael Powell Не съм убедена какво и кога ще стане, защото съм ги започнала едни...Вчера съм ушила първите два реда...и не си струва да ги показвам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #34

    Подразбиране

    Хайде, Жани, ще видиш, че следващият път ще ушиеш доста повече, много увлича!
    А ето докъде съм аз, и да ви питам за долу в ляво - как мислите това червено добре ли е за тези сърчица или да търся нещо по-светло! Конецът е ламе.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 65.jpg‎ (102.1 KB, 94 показвания)

  5. #35

    Подразбиране

    След като повече порих, околкото ших, не мога да не се похваля / скромно, много скромно/ какво се получава.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #36

    Подразбиране

    След много пропуснати дни за шиене съм дотук
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #37

    Подразбиране

    Дали и този гоблен е на Michael Powell?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 7.jpg‎ (62.7 KB, 99 показвания)

  8. #38

    Подразбиране

    Контурът е много плашещ на пръв поглед наистина! Но един път като го започнеш и върви много бързо, бодовете сами си следват линиите, пускам една снимка, но я правих току-що и на тъмно цветовете не излизат ясни, днес съм шила почти само контур!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #39

    Подразбиране

    Светла, ето няколко гобленчета от мини серията. Никак не са големи , но пък са много ефектини.
    Ако нещо ти хареса имам схемите.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #40

    Подразбиране

    Да се представя с моя първи етап
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #41

    Подразбиране

    Не знам дали е ново течение, но си е краста и то голяма.
    svetlina, до като се обърна и си готова, а и другите момичета така добре стартирате. А на мен не ми се шие и само се мотая и го кълва от тук от там.Но иначе искам да го свърша и да се хвана с поредния , но тава май ще си остане в сферата на мечтите. И все пак да покажа до къде съм го докарала- не стига ,че не ми се шие ами и немога да снимам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #42

    Подразбиране

    Бързам ,бързам ,но в тази жега напредъка ми е малък
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #43

    Подразбиране

    Днес цял ден чакам този кактус да цъфне и съм стигнала до тук.Краят не му се вижда, пък и продължавам да поря
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #44

    Подразбиране

    Jana_jj, като цъфне кактуса да ни го покажеш,много ми е любопитно![/QUOTE]

    ЕТО ГО ПРОСЛОВУТИЯТ КАКТУС. МИНАЛАТА ГОДИНА ЦВЕТОВЕТЕ МУ БЯХА ЦИКЛАМЕНИ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Добре сте си вие - кактусите ви цъфтят, гобленчетата ви напредват, а моя прозорец и до половината още не е докаран ...
    Всеки път надниквам да видя кой докъде е стигнал и си викам , че още не съм изпуснала последния влак ... След много зор да си открадна време - ето докъде съм
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 3 от 24 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •