Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 50
  1. #16

    Подразбиране

    Нека и аз да кажа - няколко малки около десетина са в рамка, от по-големите само Коне на водопой е на стената, а останалите ... ако не видят рамка/а това може да се случи/ бъдещите снахи ще има да си бършат...на моя близка снаха й си бършеше чинийте,понеже попивало много добре - не вярвате, но е факт, а в градчето, в което живея, снаха с Воденицата на Буше беше завила в панелната баня обикновенната си пералня.Не искам да натъжавам никой от вас, но това е живота-нека да се радваме на творенията си до като можем, а един ден нищо чудно да се появят обяви от рода Продавам на половин цена.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina5860 Виж мнение
    Нека и аз да кажа - няколко малки около десетина са в рамка, от по-големите само Коне на водопой е на стената, а останалите ... ако не видят рамка/а това може да се случи/ бъдещите снахи ще има да си бършат...на моя близка снаха й си бършеше чинийте,понеже попивало много добре - не вярвате, но е факт, а в градчето, в което живея, снаха с Воденицата на Буше беше завила в панелната баня обикновенната си пералня.Не искам да натъжавам никой от вас, но това е живота-нека да се радваме на творенията си до като можем, а един ден нищо чудно да се появят обяви от рода Продавам на половин цена.
    Олеее! Не думай! Не си го бях и помисляла! Особено това с чиниите е много гадно.

  3. #18

    Подразбиране

    Аз съм чувала за една снаха дето бършела праха по мебелите с гоблен на свекърва й. Моят мъж все се шегува, че и с моите "кавьорчета" един ден така щяла да прави бъдещата снаха, може би затова гледам сега да си ги закачам по стените и да им се радвам.

  4. #19

    Подразбиране

    Имам един чакащ рамка, изпран, изгладен и сам го навила на руло с вестник


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #20

    Подразбиране а

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Аз съм чувала за една снаха дето бършела праха по мебелите с гоблен на свекърва й. Моят мъж все се шегува, че и с моите "кавьорчета" един ден така щяла да прави бъдещата снаха, може би затова гледам сега да си ги закачам по стените и да им се радвам.
    УЖАС,ДАНО НЕ МИ СЕ СЛУЧВА

  6. #21

    Подразбиране

    за жалост , зная истински такъв случей с моя позната.! Дано не ни се случва.ако не ги ценят, поне да не ги хабят.

  7. #22

    Подразбиране

    олелее,това с бърсането на прах или чинии е много гадно и..нямам думи,толкова труд и старание на вятъра..моите всички са изпрани,изгладени и в рамки по стените,струва ми се много труд за да не бъде изложен някъде да му се радвам и аз и който влезе)))

  8. #23

    Подразбиране

    Боже, момичета...
    Направо ме разбихте...толкова труд и накрая някой така да се гаври с него....Поне знам, че дъщеря ми цени творенията ми...а каква снаха ще ми се падне...един господ знае...

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Аз съм чувала за една снаха дето бършела праха по мебелите с гоблен на свекърва й. Моят мъж все се шегува, че и с моите "кавьорчета" един ден така щяла да прави бъдещата снаха, може би затова гледам сега да си ги закачам по стените и да им се радвам.
    Маржи, трябва да взема пример от теб и да побързам да ги сложа в рамкиЗащото живот и здраве след някое време и аз като теб бъдеща снаха ще посрещам, та така като са в рамки и на стената, хем ще им се радвам, хем ще ги запазяЗасега имам 5 в рамки и много/не съм ги броила/в гардероба, непрани и негладени ,навити на руло

  10. #25

    Подразбиране

    О, боже, направо ме побиха тръпки. Дано не се случва на никой.
    А аз засега ги слагам в рамка, защото са малко. А за после ще видим. Сигурно ще напълня и родителските къщи.

  11. #26

    Подразбиране

    Всичко което съм ушила е сложено в рамка и е закачено на стената.

  12. #27

    Подразбиране

    Доста от мойте гоблени са сложени в рамки, но и ма и такива който стоят и чакат да им дойде реда. Дори и да не видят рамка знам, че поне снаха ми няда да бърше праха с тях - Аз няма да ставам свекърва, имам две дъщери. Господ ми е спестил това "Удоволствие"

  13. #28

    Подразбиране То бива, бива, но бивол за мезе не бива

    Здавейте, момичета. Когато прочетох постинга на Лали реших да й кажа, че май преувеличава. Добре, че прочетох всички останали. Не мога да повярвам, че има чудовище, което да си бърше чиниите и праха с гоблени. Аз бих направила такана мадамата(а защо не и на сина?!)

  14. #29

    Подразбиране

    И аз като някои от вас,два пъти свекърва ще ставам.За това шия ,слагам ги в рамки и си ги окачвам,за да ми красят дома и да им се радвам.Знае ли човек какво може да му донесе бъдещето.Кандидат- снахата много им се радва,ама все си търси повод да и подаря някой,а не и се сяда на дупето да се научи

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Значи снахата е искрена и тя също ще им се радва. Така че твоите гоблени са в безопасност.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •