Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 108

Тема: 3axap!

  1. #61

    Подразбиране

    Таз, благодаря Но аз съм мързелива гобленарка... Използвах за паспарту хартията, която върви към рамката - на нея пише размери, бла бла. Изрязах средата с надписите, за да използвам орнаментите и това е. Признавам си без бой
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  2. #62

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 3axap Виж мнение
    Таз, благодаря Но аз съм мързелива гобленарка... Използвах за паспарту хартията, която върви към рамката - на нея пише размери, бла бла. Изрязах средата с надписите, за да използвам орнаментите и това е. Признавам си без бой
    Има една приказка:
    Накарай мързеливия на работа, да ти даде акъл!
    И ти си от моята партия - браво
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  3. #63

    Подразбиране

    Захарче, идеята ти за паспартуто е много оригинална - браво, подаръка е страхотен и със сигурност ще бъде оценен подобаващо.

  4. #64

    Подразбиране

    Оп, голотийката е готова. Имах огромни притеснения за подбора на цветовете в ключа, но не мисля да го разшивам... Снимката е размита, но по-хубава ще има след като рамкирам


    След него - от черна 14-ка и кръстче, се захванах с блекуърк. Направо мед И той ще иде за подарък.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  5. #65

    Подразбиране

    Голотийката е разкошна, много е сполучлива. На мен лично подборът на цветове ми допада. Пък и на нали е голотийка, как да не я хареса човек Блякуоркът е много сладурски

  6. #66

  7. #67

  8. #68

    Подразбиране

    Честито! Много са хубави и нетрадиционни!

  9. #69

    Подразбиране

    Браво
    Няма безизходна ситуация, а само пауза между две хрумвания!
    galq_ls@abv.bg ili galina_dobrinova@abv.bg

  10. #70

    Подразбиране

    Много станаха голите мацки във форума, няма ли някой да избродира и един гол мъж - ей тъй за разнообразие Както и да е- голотийкта е супер, с интерес ще следя каква рамка ще и избереш.А блекуърка много ми хареса.

  11. #71

    Подразбиране

    Ау, "на живо" мацката на Захарче е още по-завладяваща -повярвайте ми!
    Как ги изнамира това момиче тези схеми...от страхотни, по-страхотни
    Замълчи си за известно време и после ни изненада с някоя нестандартна прелест!
    ...а пък какви сладкотии прави-няма да ви разправям

  12. #72

  13. #73

    Подразбиране

    Нали си имам почитател, трябва да поддържам форма
    Отчитам се накуп за последния месец:
    - оформено като картичка; за подарък.
    - оформено в едната част на двустранна рамка за снимки; за подарък.
    - за подарък на милата ми леля.

    Направо не мога да повярвам колко съм подарителна Имам още няколко неща, но не са изпрани, така ще ги показвам по-нататък.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  14. #74

    Подразбиране

    Захарче, миличка, много си давателна - много подаръци си изработила, на мен сърцето ми се къса като подарявам, но .........Прекрасни неща си сътворила, поздравявам те

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Голяма продуктивности пак голичко има в темата ти ейй

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •