Показване на 1 до 15 от 63

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Изчетох всички ..Простете ми нахалството , че ще си позволя да ввзема отношение , без да съм гобленар , но не се стърпях
    Идеята е НЕВЕРОЯТНА....СТРАХОТНА . Адмирации за което

    И май всички сте прави - трябва популяризиране.и систематизиране ...
    и време...много време..
    Мисля , че не е лошо творбите в експозицията да са по епохи... Тоест...например ...кът за Руско турската войа....за след Освождението....старобългарска хералдика....владетели.....и т.н.

    Ще е огромен труд , но мисля , че си заслужава

  2. #2

    Подразбиране Предложение

    Цитат Първоначално написано от ralica56 Виж мнение
    Изчетох всички ..Простете ми нахалството , че ще си позволя да ввзема отношение , без да съм гобленар , но не се стърпях
    Идеята е НЕВЕРОЯТНА....СТРАХОТНА . Адмирации за което

    И май всички сте прави - трябва популяризиране.и систематизиране ...
    и време...много време..
    Мисля , че не е лошо творбите в експозицията да са по епохи... Тоест...например ...кът за Руско турската войа....за след Освождението....старобългарска хералдика....владетели.....и т.н.

    Ще е огромен труд , но мисля , че си заслужава
    Здравейте момичета и момчета!
    тъкмо си мислех да предложа и моята помощ.
    Да ви кажа честно малко плашите с толкова много идеи накуп. Мисля, че е добре да систематизираме нещата, за да се следи една основна идея. Подкрепям Ралица, но мисля, че ще е добре да го караме по историческа последователност.
    пример: от основаването на България през Средновековието, Възраждане и ново време.
    Това може да включва хора, местности, знамена и символи, паметници на културата, известни картини отразяващи съответния период и др.
    Но нека да съставим нещо като каталог по епохи (ако има достатъчно място във форума, където всеки може да качва предложение - за това имаме нужда от помощта на някой от администраторите) ще можем и да подредим съответните предложения.
    После си ги разпределяме и хващаме иглите!
    Какво ще кажете?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •