Показване на 1 до 15 от 63

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Белоградчик -първа и втора снимки
    Казанлъшката гробница -стенописи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Покрития мост в Ловеч - 2 снимки
    Калиакра - 2 снимки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Бихме могли да добавим и маската на ТЕРЕС, и Панагюрското златно съкровище.
    Оооох, много е трудно да се създаде някаква систематичност.Трябва някой по-компетентен в това отношение да направи нещо като план как би трябвало да изглежда една такава експозиция. Въртят ми се различни варианти,но не бих могла да се справя както трябва с това
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета, просто не трябва да бързаме!
    Първо - ПОПУЛЯРИЗИРАНЕ - още много малко форумки са погледнали тази тема. Напр. аз - месеци не съм надниквала в тема "Новини".
    Второ - събиране на повече идеи за тематиката. Може бе ще е добре да не се разпростираме много нашироко.
    Трето - събиране на повече предложения и гласуване.
    Четвърто - събиране на доброволци за ушиване на гоблени.

    Тъй като това няма да са малки гобленчета, а по-големи и внушителни творби, те отнемат много време. Поне на мен много повече от една година.

    ИЗВОД:
    Мераклиите за това начинание ще трябва да са много сериозни хора!

    С една дума, да започнем от ПЪРВО - ПОПУЛЯРИЗИРАНЕ и да видим, до къде ще стигнем!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Момичета, просто не трябва да бързаме!
    Първо - ПОПУЛЯРИЗИРАНЕ - още много малко форумки са погледнали тази тема. Напр. аз - месеци не съм надниквала в тема "Новини".
    Второ - събиране на повече идеи за тематиката. Може бе ще е добре да не се разпростираме много нашироко.
    Трето - събиране на повече предложения и гласуване.
    Четвърто - събиране на доброволци за ушиване на гоблени.

    Тъй като това няма да са малки гобленчета, а по-големи и внушителни творби, те отнемат много време. Поне на мен много повече от една година.

    ИЗВОД:
    Мераклиите за това начинание ще трябва да са много сериозни хора!

    С една дума, да започнем от ПЪРВО - ПОПУЛЯРИЗИРАНЕ и да видим, до къде ще стигнем!

    Таня, мнението ми почти се покрива с твоето. Разликата е само в следното- първа ,втора и част от трета точка могат да се движат успоредно,за да не се губи време по организацията. Но ти си права,че макар и последна точка четвърта е най-важната-доброволци,защото става въпрос за сериозен труд . Освен ,ако не направим някакво колективно ушиване, т.е. по-големите гоблени да се шият от няколко човека. Така може би ще има и повече желаещи да се включат.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •