Показване на 1 до 15 от 141

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Идеята е супер и аз съм "ЗА". Според мен е добре първо да уточним кой ще дойде на срещата и чак тогава да мислим за жребий.
    Дани, всички сме гобленарки и играта е тематична. За какви вкусове говорим? Ти сама си го посочила - панами, бродерии или нещо свързано с гобленарството. Аз съм за жребий, който се тегли на място, а не предварително, за да е пълна изненадата. Това е от мен

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от steffanni Виж мнение
    Идеята е супер и аз съм "ЗА". Според мен е добре първо да уточним кой ще дойде на срещата и чак тогава да мислим за жребий.
    Дани, всички сме гобленарки и играта е тематична. За какви вкусове говорим? Ти сама си го посочила - панами, бродерии или нещо свързано с гобленарството. Аз съм за жребий, който се тегли на място, а не предварително, за да е пълна изненадата. Това е от мен

    Смисъл ако някой иска нещо да бродира, защото може да има бродерия, също така ако реша да подарявам готова комплектовка - да знам предпочитанията на човека - фирма, тема и пр.

  3. #3

    Подразбиране

    ами аз съм за записване на срещата, а за играта ще имам време да помисля до нея, тъй като се включвам в един робин. не зная дали ще имам време да ушия или подготвя нещото за играта, затова. иначе съм за игра, още повече, че на място можеш да прецениш човека какво харесва, пък пак може да бъде изненада.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •