Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 141
  1. #91

    Подразбиране

    Ако намеря гледач/ка, ще се появя.
    fillipova@yahoo.com

  2. #92

    Подразбиране

    Хайде разкажете и покажете как мина срещата,че аз както винаги не успях да дойда,но мислено бях с вас

  3. #93

    Подразбиране

    Разказвайте как мина срещата. Много съжалявам че не бях там.

  4. #94

    Подразбиране

    Гале, много си несериозна.

    Цуки, уши ли Дименшъна?

    Много бяхме, но снимки не си направихме този път. Никой не се сети.
    fillipova@yahoo.com

  5. #95

    Подразбиране

    Дорина,приемам мъмренето и ще се явя на поправителен

  6. #96

    Подразбиране

    Кой дименшън имаш в предвид? Аз уших един сега съм на друг

  7. #97

    Подразбиране

    Питах за първия Дименшън с момченцето и момиченцето на плажа. Интересно ми беше да го видя.
    fillipova@yahoo.com

  8. #98

    Подразбиране

    Дори, него отдавна го уших сега шия на Дименшън " Митичния еднорог"и на него му се вижда края.

  9. #99

    Подразбиране

    Привет и от мен аз съм изпуснала тази среща но ако има др и аз съм за

  10. #100

    Подразбиране

    здравейте.извинете,че пиша в тази тема,но го правя ,за да не отварям нова.искам да попитам има ли в града ни друг магазин за гоблени освен този в стария добрич до часовника?аз само него знам и само от там съм си купувала нещата,които са ми трябвали.

  11. #101

    Подразбиране

    Веси,здравей!Мога да ти кажа тези ,които аз знам:има магазин във "Таралежите" и в една уличка около болницата!Успех!

  12. #102

    Подразбиране

    здр и от мен и аз ще ти кажа за тази до болницата там само конци Анхор и гоблени с Анхор предлагат др видове нямаше когато ходих да проверявам за един цвят а за таралежките нз и за първи път чувам това е от мен дано помогнах

  13. #103

    Подразбиране

    благодаря ви момичета.сега като ми казахте се сетих че има магазин в таралежките.само ,че за този до болницата не знам къде точно се намира.ще може ли да ми обясните по-точно къде се намира?благодаря ви предварително

  14. #104

    Подразбиране

    Веси,виждам,че никой не е писал къде се намира магазина до болницата.Ще се опитам да обясня:на спирката пред спешна помощ, където е аптеката и магазин СБА,с гръб към тях право насреща има уличка.Тръгваш по нея и в ляво почти в началото до хранителен магазин е гобленарския-облицован е с черни плочи.Накратко това е ,дано бях полезна!

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    о да беше ми много полезна.много ти благодаря.определено ще мина да видя какво има и там.

Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •