Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 141
  1. #106

    Подразбиране

    Момичета, среща на 26.03.2011 година(събота) от 13,00 часа в пицария "Моцарела" под областна управа.

    ЖЕЛАЕЩИТЕ НЕКА СЕ ЗАПИСВАТ МОЛЯ!

  2. #107

    Подразбиране

    Там сме - аз и bisy_k
    Редактирано от steffanni : 07.03.2011 в 21:49.

  3. #108

    Подразбиране

    Пишете и нас с Ивето, нищо че още не се е завърнала от странство.
    Честит 8 март на всички сръчки!!!

  4. #109

    Подразбиране

    да се запиша и аз и честит празник на всички,които се чувстват независими жени.

  5. #110

    Подразбиране

    Последно общо 6-7 места. Дори, ще направи резервацията!
    Ще се видим в събота и носете красивите гоблени и особено хаеди-те.

  6. #111

    Подразбиране

    Az mn bih iskala da doida no nqma da moga syjalqvam

  7. #112

  8. #113

    Подразбиране

    За pissi_s
    Конци Пъпетс се продаваха в магазинчето на Стария Добрич. Днес ще ходя там и ще проверя дали все още има. А ти си изчисти кошчето със съобщения, за да мога после да ти пиша.

    P.S. Проверих. На Стария Добрич все още продават тези конци.
    Редактирано от steffanni : 12.04.2011 в 16:37.

  9. #114

    Подразбиране

    МОМИЧЕТА, СРЕЩААААААА! НА 26.06.2011 Г. /НЕДЕЛЯ/ В 13,00 ЧАСА. МЯСТОТО Е ПИЦАРИЯ "МОЦАРЕЛА".

    Предложение:
    Да си направим игра на тема "Лято". Бродерия /която не е задължителна/, панами или каквото желаете /може да е свързано с нашето хоби или сувенири/, но стойността да е до 10 лв. Ако има желаещи - ще го организираме. Също така - трябва да решим ако ще има игра дали на място ще се тегли жребий или предварително ще се знае кой на кого ще подарява, заради подготовката и вкусовете ви.
    Редактирано от daniel4i : 10.06.2011 в 21:19.

  10. #115

    Подразбиране

    Идеята е супер и аз съм "ЗА". Според мен е добре първо да уточним кой ще дойде на срещата и чак тогава да мислим за жребий.
    Дани, всички сме гобленарки и играта е тематична. За какви вкусове говорим? Ти сама си го посочила - панами, бродерии или нещо свързано с гобленарството. Аз съм за жребий, който се тегли на място, а не предварително, за да е пълна изненадата. Това е от мен

  11. #116

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от steffanni Виж мнение
    Идеята е супер и аз съм "ЗА". Според мен е добре първо да уточним кой ще дойде на срещата и чак тогава да мислим за жребий.
    Дани, всички сме гобленарки и играта е тематична. За какви вкусове говорим? Ти сама си го посочила - панами, бродерии или нещо свързано с гобленарството. Аз съм за жребий, който се тегли на място, а не предварително, за да е пълна изненадата. Това е от мен

    Смисъл ако някой иска нещо да бродира, защото може да има бродерия, също така ако реша да подарявам готова комплектовка - да знам предпочитанията на човека - фирма, тема и пр.

  12. #117

    Подразбиране

    ами аз съм за записване на срещата, а за играта ще имам време да помисля до нея, тъй като се включвам в един робин. не зная дали ще имам време да ушия или подготвя нещото за играта, затова. иначе съм за игра, още повече, че на място можеш да прецениш човека какво харесва, пък пак може да бъде изненада.

  13. #118

    Подразбиране

    Здравейте,
    за срещата ме пишете, а за играта ще помисля и нека го обсъдим на срещата. Иначе нямам нищо против, но сякаш предпочитам нещо готово, че тези дни съм затънала до гуша

  14. #119

    Подразбиране

    За срещата се надявам да дойда, но тези игри не ми допадат, така че без мен.
    fillipova@yahoo.com

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Окончателен регламент за игра "Лято": Стойност на подаръка до 10 лева. Може да се подаряват аксесоари, комплектовки на гоблени, панами, конци и др. свързано с нашето хоби. БРОДЕРИЯТА НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА, ТЯ Е ПО ЖЕЛАНИЕ.

    Участници:
    1. Аз;
    2. veni_3000;
    3. steffanni;
    4. elena_m;
    5. asyabg;
    6. dirota;
    7. dianka;
    8. Ива;
    9. cuki_muki;
    10. ducky;
    11. Daniela Slavova

    Жребият ще се тегли на място, за да запазим елемента на изненадата.


    МОМИЧЕТА, СРЕЩААААААА! НА 26.06.2011 Г. /НЕДЕЛЯ/ В 13,00 ЧАСА. МЯСТОТО Е ПИЦАРИЯ "МОЦАРЕЛА".
    Редактирано от daniel4i : 23.06.2011 в 23:34.

Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •