Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 99
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на Тони

    Здравейте мили момичета и момчета! Мисля да се престраша и аз да покажа моята скромна колекция. Гоблените, които ще видите са ни втръснали на всички, но много късно открих този прекрасен форум и вече от 3 месеца гледам и още не мога да реша коя красота да ушия... Това е линк към моята колекция: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=255858

  2. #2

    Подразбиране

    Даже забравих че си имам темичка тук... Да се похваля какво чудесно гобленче се получи от комплекта ,който ми подари sissak в лятната игра.Много бързо и приятно се шие. Още веднъж й благодаря от сърце
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Тони, твоята колекция спокойно може да се нарече Класика. Та ти си ушила по-голямата част отж Вилеровия каталог. Толкова много големи и прекрасни гоблени. Поздравления за огромния труд! И новите ти, недовършени гоблени са много красиви и дано скоро да ги видим готови.

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета, всички сте много мили! Благодаря ви А това е последното книгоразделителче, заради което втори ден ме подлудява племенничката с въпроса готово ли е? Е, вече е готово ще отдъхна малко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Ето и най-после довършените гоблени. А за "Холандската воденица сигурно трябва да се включа във втори шанс за да я довърша

  6. #6

    Подразбиране

    Всичките ти гиблени са невероятни. Поздравления!
    Хъскитата са разкошни, май и аз трябва да се включа във втори шанс за да ги довърша

  7. #7

    Подразбиране

    Хей, каква е тази скромност? Че ти си имаш колекция за самостоятелна изложба.
    А не мога да си представя дори какво ще последва след включването ти във форума. Поздравления за труда и красотата създадена от теб.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #8

    Подразбиране

    Положила си огромен труд и си създала една прекрасна колекция достойна за изложба. Поздравления! Пожелавам ти да я увеличиш с нови още по-хубави гоблени.

  9. #9

    Подразбиране

    Голяма и сложна колекция- достойна за уважение!!!
    Последните ти завършени гоблени са много сладки!! Продължавай в същия дух!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  10. #10

    Подразбиране

    Поздравления Тони.Прекрасни гоблени си създала.Продължавай в същия дух.

  11. #11

    Подразбиране

    Много хубави гоблени! А за Холандската воденица -дай и втори шанс! Заслужава го!!Виждала съм го ушит и е наистина много красив !

  12. #12

    Post

    Тони,страхотна колекция си сътворилаИзящество,вкус и красота събранни на едно мястоПоздравления за положения труд
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  13. #13

    Подразбиране

    Ако на тази колекция и казваш "скромна".... аз тогава да взема да си изтрия поста...ноправа ми взе акъла. Аз шия от 7 години...ти това за колко време го уши? Невероятно красиви са, браво на теб

  14. #14

    Подразбиране

    Внушителна и красива колекция. За колко години изработи всички тези прелести? Просто нямам думи.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    това хъски и аз го мъча ама все не го измъчвам.поздравления за красотите

Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •