Показване на 1 до 15 от 70

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Малеее,как ви завиждам че можете да отидете и да видите изложбата.И аз искам догодина да организирам тук една изложба,но незнам точно как става,а и ще ми трябват доста гобленчета,а аз ги нямам.............. Деси искренно ти пожелавам голям успех!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mareha Виж мнение
    Малеее,как ви завиждам че можете да отидете и да видите изложбата.И аз искам догодина да организирам тук една изложба,но незнам точно как става,а и ще ми трябват доста гобленчета,а аз ги нямам.............. Деси искренно ти пожелавам голям успех!!!

    Ако искаш, ще помагаме!

  3. #3

    Подразбиране

    Деси, страхотна новина На всяка цена ще дойда . Обаче, прости ми наглостта, не може ли да се включат и други девойки с техни творби в изложбата, ей така, да се поизфукат малко !?! Или изпуснахме всички срокове ?

  4. #4

    Подразбиране

    Бибе, срокът не е изпуснат, но това е изложба на клуб за бродерия и, за да участваш, трябва да си негов член.

    Ако не беше така, щях да ви организирам много по-рано. Което пък не пречи да си направим един ден наша си изложба, на софиянките от форума.

  5. #5

    Подразбиране

    Деси, казвай къде е клуба Или като се видим на изложбата ще си говорим?! Аз мисля още в понеделник малко след 12ч. да дойда. А идеята за изложба на наши си, форумски девойки и младежи, е страхотна и мисля, че всички ще подкрепят идеята. Да вземем да се организираме, но това май е за друга тема?!?!

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desi_stoeva Виж мнение
    Ако искаш, ще помагаме!
    Ами като го обмисля добре,наистина ще имам нужда от вашата подкрепа.На първо място със съвети,после и с гобленчета.С надеждата че нещо ще се продаде. Ама все още има време за това

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mareha Виж мнение
    Малеее,как ви завиждам че можете да отидете и да видите изложбата.И аз искам догодина да организирам тук една изложба,но незнам точно как става,а и ще ми трябват доста гобленчета,а аз ги нямам.............. Деси искренно ти пожелавам голям успех!!!
    mareha, не мисли за гобленчетата. Ние ще ти ги донесем на ръка.:

  8. #8

    Подразбиране

    Деси, благодаря за нформацията. Непременно ще разгледам изложбата.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    mareha, не мисли за гобленчетата. Ние ще ти ги донесем на ръка.:
    стига да успея да организирам нещо,няма проблем.Може да ми ги донесете на ръка,на крака,на корем,кой както му е удобно

  10. #10

    Подразбиране

    [QUOTE=mareha;194135] стига да успея да организирам нещо,няма проблем.Може да ми ги донесете на ръка,на крака,на корем,кой както му е удобно Тогава ни чакай, няма да се бавим. Добре, че ме разсмя, днес бях на изпит

  11. #11

    Подразбиране

    Деси, поздравления за изложбата, макар че не можах да изляза навреме от болницата и да дойда на откриването. С огромно нетърпение ще чакам да покажете снимки, както ми обеща при срещата ни в София.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •