Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 70

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Деси, толкова са ти хубави гоблените!

    Ако си решила да ги даваш, поне не ги подарявай!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desi_stoeva Виж мнение
    Моля те, разкажи за представянето на "Коутс"!!! Много исках да присъствам, но времето, в което се провеждат тези представяния ми е безкрайно неудобно.
    То и аз по една случайност успях да отида. Бях на друго събитие наблизо и успях да отскоча.
    Ето тук от самата фирма са дали малко инфо как е минало:
    http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/N...esentation.htm
    За мен нямаше кой знае какви нови неща - вече ги бях виждала на сайта им, но за тези, които нямат достъп до нет сигурно е било по-интересно.
    "И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета, изложбата е много добра!
    Много красиви творби има!
    Извинявам се за качеството на снимките, но не бях подготвена и действах с телефон!

    Започвам с творчеството на Деси.
    Редактирано от maleks : 06.04.2012 в 15:21.

  4. #4

    Подразбиране

    Oх, и аз тъкмо щях да питам на коя фирма са слънчогледите?

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  5. #5

    Подразбиране

    Изложбата е,наистина внушителна! А,разбирам,че това не е всичко? Особенно ме впечатлиха тези 2 гобленчета! Ако,може малко повече информация за тях!
    Редактирано от maleks : 06.04.2012 в 15:21.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rebostobg Виж мнение
    Изложбата е,наистина внушителна! А,разбирам,че това не е всичко? Особенно ме впечатлиха тези 2 гобленчета! Ако,може малко повече информация за тях!
    Това са творения на майстор Деси Стоева!
    Погледни на втора страница и ще прочетеш за нейните терзания!

    Отрязах само гоблена със слънчогледите! Приказен е! И огромен!
    Редактирано от maleks : 06.04.2012 в 15:21.

  7. #7

    Подразбиране

    Изрязах и тези двата - голяма красота!
    Редактирано от maleks : 06.04.2012 в 15:21.

  8. #8

    Подразбиране

    TDK, благодаря за снимките и информацията! Деси, Мелник и Несебър са прекрасни!

  9. #9

    Подразбиране

    Не мога да се побера в кожата си от яд, че не успях да отида на изложбата. Искаше ми се да заведа децата да видят истинска красота, че са момичета. Язък.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rebostobg Виж мнение
    Изложбата е,наистина внушителна! А,разбирам,че това не е всичко? Особенно ме впечатлиха тези 2 гобленчета! Ако,може малко повече информация за тях!
    Предполагам това са гоблените на Деси .....
    НЕ ГИ ДАВАЙ БЕЗ ПАРИ - БОЖЕСТВЕНИ СА
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Благодаря за снимките!
    Страхотна изложба! За пръв път видях ушити някои гоблени.
    Слънчогледите са направо вълшебни
    Деси, поздравления за авторските разработки
    Ей, ако прецениш, че сумата, която дават те удовлетворява и не ти е жал да се разделиш с тях - не се чуди. Винаги можеш да си ги ушиеш пак, нали?
    Момичета дайте повечко инфо за представянето на фирмите, моля ви!

  12. #12

    Подразбиране

    Прекрасна изложба! Нямам думи! Някои неща виждам за първи път в готов вид. Май и аз като повечето съфорумки съм особено впечатлена от слънчогледите. Трудно е човек да повярва, че това е гоблен, а не цветна снимка. Може ли повече информация за тях? На коя фирма са, с колко цвята, какъв бод се шият?
    Поздравления и за труда на организаторките, наредили изложбата! Деси, това е за теб!

  13. #13

    Подразбиране

    Що ми трябваше да рева за снимки-сега ме е яд, че съм в тъпата провинция................Деси-сериозно-ако продадеш гоблените можеш винаги да ги ушиеш отново-въпросът е, че някъде по света ще има творения на майстор като теб от нашия сайт и хората ще очакват отново следващия път, когато ще имат възможност да се сдобият с тези уникати!Относно слънчогледите-невероятни са-давайте фирмата или направо схемата-нема кво да чакаме-пленителни са.Тук е и мястото да кажа, че леко се разочаровах от Ръченицата-заради нея спец. ходих мин год да гледам на Мърквичка изложбата в Нац. галерия-много време го гонех този гоблен да го видя наживо, ама...нещо не ми хваща окото-очевидките да разкажат в подробности за него, моля!!!

  14. #14

    Подразбиране

    Момичета прикланям се пред творбите ви.
    За гоблените на Деси-Мелник и Несебър няма да кажа нищо,само знам че ще ги помня цял живот

    И понеже нямам време да чета назад- Изложбата на гобленарки от форума ли е?
    alunagalia@libero.it



  15. #15

    Подразбиране

    Гоблените са страхотни! Изложбата ме плени! Не бих продала Мелник-това е уникат.Но е право на собственика, защо да не си го ушие втори път!

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •