Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 70
  1. #46

    Подразбиране

    TDK, благодаря за снимките и информацията! Деси, Мелник и Несебър са прекрасни!

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rebostobg Виж мнение
    Изложбата е,наистина внушителна! А,разбирам,че това не е всичко? Особенно ме впечатлиха тези 2 гобленчета! Ако,може малко повече информация за тях!
    Предполагам това са гоблените на Деси .....
    НЕ ГИ ДАВАЙ БЕЗ ПАРИ - БОЖЕСТВЕНИ СА
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  3. #48

    Подразбиране

    Благодаря за снимките!
    Страхотна изложба! За пръв път видях ушити някои гоблени.
    Слънчогледите са направо вълшебни
    Деси, поздравления за авторските разработки
    Ей, ако прецениш, че сумата, която дават те удовлетворява и не ти е жал да се разделиш с тях - не се чуди. Винаги можеш да си ги ушиеш пак, нали?
    Момичета дайте повечко инфо за представянето на фирмите, моля ви!

  4. #49

    Подразбиране

    Прекрасна изложба! Нямам думи! Някои неща виждам за първи път в готов вид. Май и аз като повечето съфорумки съм особено впечатлена от слънчогледите. Трудно е човек да повярва, че това е гоблен, а не цветна снимка. Може ли повече информация за тях? На коя фирма са, с колко цвята, какъв бод се шият?
    Поздравления и за труда на организаторките, наредили изложбата! Деси, това е за теб!

  5. #50

    Подразбиране

    Що ми трябваше да рева за снимки-сега ме е яд, че съм в тъпата провинция................Деси-сериозно-ако продадеш гоблените можеш винаги да ги ушиеш отново-въпросът е, че някъде по света ще има творения на майстор като теб от нашия сайт и хората ще очакват отново следващия път, когато ще имат възможност да се сдобият с тези уникати!Относно слънчогледите-невероятни са-давайте фирмата или направо схемата-нема кво да чакаме-пленителни са.Тук е и мястото да кажа, че леко се разочаровах от Ръченицата-заради нея спец. ходих мин год да гледам на Мърквичка изложбата в Нац. галерия-много време го гонех този гоблен да го видя наживо, ама...нещо не ми хваща окото-очевидките да разкажат в подробности за него, моля!!!

  6. #51

    Подразбиране

    Момичета прикланям се пред творбите ви.
    За гоблените на Деси-Мелник и Несебър няма да кажа нищо,само знам че ще ги помня цял живот

    И понеже нямам време да чета назад- Изложбата на гобленарки от форума ли е?
    alunagalia@libero.it



  7. #52

    Подразбиране

    Гоблените са страхотни! Изложбата ме плени! Не бих продала Мелник-това е уникат.Но е право на собственика, защо да не си го ушие втори път!

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Относно слънчогледите-невероятни са-давайте фирмата или направо схемата-нема кво да чакаме-пленителни са.Тук е и мястото да кажа, че леко се разочаровах от Ръченицата-заради нея спец. ходих мин год да гледам на Мърквичка изложбата в Нац. галерия-много време го гонех този гоблен да го видя наживо, ама...нещо не ми хваща окото-очевидките да разкажат в подробности за него, моля!!!
    Слънчогледите са великолепни на живо, в първия момент от далеч ми заприличаха на картина и си наврях носа в тях че да видя правилно , шити са 1:1 но други подробности незнам, може би Деси познава дамата която ги е шила и ще може да даде по вече подробности.
    А относно ръченицата ,наистина не е много сполучлива, впечатлява само с размера си. Но от уредничката на изложбата разбрах че това е някакъв обработен-опростен вариянт, а на предна изложба са показвали по сполучлив. Дали е така ,незнам
    Направи ми впечатление и един гоблен с цветя на Dimensions, нещо като щтампа по точно снимка върху панамата и шито само на места, много добре изглежда, и маи е от новият им каталог.(въпросния гоблен е показан в пост36 на 1-та снимка,доло в ляво)
    Толкова от мен

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alunagalia Виж мнение
    И понеже нямам жреме да чета назад- Изложбата на гобленарки от форума ли е?
    Не. Изложбата е на клуб по бродерия в които участва Деси Стоева.

  10. #55

    Подразбиране

    Страхотни красоти,благодаря на TDK че ни направи съпричастни с тази прелест,ще направя всичко възможно утре да отида да ги видя на живо ,дано да успея
    Деси гоблените са ти страхотни,просто си невероятна

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desi_stoeva Виж мнение
    Моля те, разкажи за представянето на "Коутс"!!! Много исках да присъствам, но времето, в което се провеждат тези представяния ми е безкрайно неудобно.
    То и аз по една случайност успях да отида. Бях на друго събитие наблизо и успях да отскоча.
    Ето тук от самата фирма са дали малко инфо как е минало:
    http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/N...esentation.htm
    За мен нямаше кой знае какви нови неща - вече ги бях виждала на сайта им, но за тези, които нямат достъп до нет сигурно е било по-интересно.
    "И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

  12. #57

    Подразбиране

    Момичета, "Несебър" вече си има нов собственик. Споразумяхме се за 400 лева, което смятам, че не е лоша цена. Дамата не се пазари въобще.

    Да ви кажа честно, за първи път продавам нещо и се чувствам странно. Чувството не е неприятно. Преди всичко, въобще не съм очаквала, че на тази изложба може да се реализира продажба, затова предложението ми дойде съвсем изненадващо.

    Понеже специално този гоблен /както и "Мелник"/ са си абсолютно мои, се чувствам прекрасно от факта, че трудът и естетиката ми са оценени. Благодаря на всички ви за добрите думи, безкрайно сте мили и много ви обичам, но когато някой е готов да даде и пари за това, вече знам, че съм се справила добре и съм удовлетворена и мотивирана да работя още и по-добре.

    Втори "Несебър" няма да ушия. Този ще остане уникат. Вероятно ще замине извън България, ще го видят чужди очи, вероятно ще ми научат името, но, дори това да не стане, ще говорят за мене като за "майстор от България". Какво по-хубаво от това?

    Дано проправя някакъв път за всички нас и нашето изкуство. В крайна сметка, художниците го правят непрекъснато, защо не и ние?

  13. #58

    Подразбиране

    А специално за "Слънчогледите" - мисля, че са разработка на Бакалова, но в момента не съм съвсем убедена. Ще питам и ще пиша пак.

  14. #59

    Подразбиране

    Не мога да се побера в кожата си от яд, че не успях да отида на изложбата. Искаше ми се да заведа децата да видят истинска красота, че са момичета. Язък.

  15. #60

    Подразбиране Честито, Деси!

    Реклама:
    Прочетох, че си продала гоблените. И аз се радвам за теб, но ми е малко мъчничко, но аз винаги съм си сантиментална до глупост. Хайде де, уший пак Несебър, авторските права са си твои. Гобленът пак ще е уникат, защото в България ще го имаш само ти. Представяш ли си как дамата го гледа сега и му се наслаждава, блазе й. Дано имаш лека ръка за всички от форума.

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •