Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 70
  1. #1

    Подразбиране Изложба на гоблени и шевици в София

    Мили приятелки,

    На 23 юни /понеделник/ в 17:00 часа в зала 205 на Руския център /ул. "Шипка"/ се открива изложба на шевици и гоблени под надслов "Танцът на иглата". Тя ще бъде отворена за посещения до 27 юни, а всеки ден от 11 часа за тези, които са свободни, ще има различни презентации за приложението на шевиците и бродериите в бита. Повече информация за програмата ще можете да получите на място.

    Моя милост ще има скромно присъствие с четири или пет творби, така че, който желае да ги види /и мен покрай тях!/ - нека заповяда.

    Поздрави от мен!

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря ти!
    Надявам се, че ще намеря време да дойда. Успех

  3. #3

    Подразбиране

    Деси, задължително ще дойда!
    Но до колко часа вечер ще е отворена изложбата?
    Дали ще успея след работа да я разгледам?

  4. #4

    Подразбиране

    СуперЩе съм в София на 26ти така че ще мина

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Деси, благодаря ти за информацията, непременно ще дойда да разгледам

  7. #7

    Подразбиране

    Еееее, много малко дни е тази изложба и то само през работни дни. Искам да я видя , но незнам след работа дали ще успея.

  8. #8

    Подразбиране

    Малеее,как ви завиждам че можете да отидете и да видите изложбата.И аз искам догодина да организирам тук една изложба,но незнам точно как става,а и ще ми трябват доста гобленчета,а аз ги нямам.............. Деси искренно ти пожелавам голям успех!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mareha Виж мнение
    Малеее,как ви завиждам че можете да отидете и да видите изложбата.И аз искам догодина да организирам тук една изложба,но незнам точно как става,а и ще ми трябват доста гобленчета,а аз ги нямам.............. Деси искренно ти пожелавам голям успех!!!

    Ако искаш, ще помагаме!

  10. #10

    Подразбиране

    Деси, страхотна новина На всяка цена ще дойда . Обаче, прости ми наглостта, не може ли да се включат и други девойки с техни творби в изложбата, ей така, да се поизфукат малко !?! Или изпуснахме всички срокове ?

  11. #11

    Подразбиране

    Бибе, срокът не е изпуснат, но това е изложба на клуб за бродерия и, за да участваш, трябва да си негов член.

    Ако не беше така, щях да ви организирам много по-рано. Което пък не пречи да си направим един ден наша си изложба, на софиянките от форума.

  12. #12

    Подразбиране

    Деси, казвай къде е клуба Или като се видим на изложбата ще си говорим?! Аз мисля още в понеделник малко след 12ч. да дойда. А идеята за изложба на наши си, форумски девойки и младежи, е страхотна и мисля, че всички ще подкрепят идеята. Да вземем да се организираме, но това май е за друга тема?!?!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desi_stoeva Виж мнение
    Ако искаш, ще помагаме!
    Ами като го обмисля добре,наистина ще имам нужда от вашата подкрепа.На първо място със съвети,после и с гобленчета.С надеждата че нещо ще се продаде. Ама все още има време за това

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mareha Виж мнение
    Малеее,как ви завиждам че можете да отидете и да видите изложбата.И аз искам догодина да организирам тук една изложба,но незнам точно как става,а и ще ми трябват доста гобленчета,а аз ги нямам.............. Деси искренно ти пожелавам голям успех!!!
    mareha, не мисли за гобленчетата. Ние ще ти ги донесем на ръка.:

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Деси, благодаря за нформацията. Непременно ще разгледам изложбата.

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •