Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 70
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    mareha, не мисли за гобленчетата. Ние ще ти ги донесем на ръка.:
    стига да успея да организирам нещо,няма проблем.Може да ми ги донесете на ръка,на крака,на корем,кой както му е удобно

  2. #17

    Подразбиране

    ще се постарая да доида на всяка цена даже ще попитам за теб!!!

  3. #18

    Подразбиране

    и аз мисля да дойда то това не е за изпускане

  4. #19

    Подразбиране

    [QUOTE=mareha;194135] стига да успея да организирам нещо,няма проблем.Може да ми ги донесете на ръка,на крака,на корем,кой както му е удобно Тогава ни чакай, няма да се бавим. Добре, че ме разсмя, днес бях на изпит

  5. #20

    Подразбиране

    Деси, поздравления за изложбата, макар че не можах да изляза навреме от болницата и да дойда на откриването. С огромно нетърпение ще чакам да покажете снимки, както ми обеща при срещата ни в София.

  6. #21

    Подразбиране

    Дайте снимкииииииииииииииииииииии

  7. #22

    Подразбиране

    Доколкото ми е известно, Динко Админа трябва да достави снимки!



    Слушайте сега, какво се случи вчера. Една рускиня харесала два от гоблените ми и искала да ги купи. Аз изобщо не съм очаквала такова нещо, защото изложбата не беше обявена като базар, но вчера ми се обадиха и трябва да ходя да се пазарим. Дайте някакъв ориентир, какви пари мога да й взема, като имате предвид, че:

    1. Двата гоблена са 1:1 с размер 20:17 см.
    2. Шити са с Анхор.
    3. Уникати са /изобразяват пейзажи от Мелник и Несебър/. Сама съм правила схемите и нямам намерение да ги давам на никого, затова тези гоблени ще останат "единствени в света" .
    4. Не са в рамки, а в паспарту.

    Там има едни експерти, които твърдят, че гоблен с такива размери и качество на изработката не може да падне под 350 лева, и то при условие, че е конфекция, а не уникат.

    Моля, посъветвайте ме!

  8. #23

    Подразбиране

    Деси,а ти самата на колко ги оценяваш?Добави още 100-200 лв. отгоре от твоята оценка и после можеш да се пазариш.Така можеш да и направиш отстъпка и да е доволна руусккинята.А накрая и ти ще си доволна,защото ще спечелиш това което би искала да спечелиш.Поне моето мнение е такова.Надявам се да си разбрала какво искам да кажа.Успех в продажбата!!!

  9. #24

    Подразбиране

    Хей какво стана със снимките? Айде де, много съм нетърпелива вече Колко пъти заничах тук

  10. #25

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desi_stoeva Виж мнение
    Слушайте сега, какво се случи вчера. Една рускиня харесала два от гоблените ми и искала да ги купи. Аз изобщо не съм очаквала такова нещо, защото изложбата не беше обявена като базар, но вчера ми се обадиха и трябва да ходя да се пазарим. Дайте някакъв ориентир, какви пари мога да й взема, като имате предвид, че:

    1. Двата гоблена са 1:1 с размер 20:17 см.
    2. Шити са с Анхор.
    3. Уникати са /изобразяват пейзажи от Мелник и Несебър/. Сама съм правила схемите и нямам намерение да ги давам на никого, затова тези гоблени ще останат "единствени в света" .
    4. Не са в рамки, а в паспарту.

    Там има едни експерти, които твърдят, че гоблен с такива размери и качество на изработката не може да падне под 350 лева, и то при условие, че е конфекция, а не уникат.

    Моля, посъветвайте ме!
    Квадратче разграфена панама (20:20 бода) онлайн струва 3 Евро - наши гобленарки го продават за 3 лв ... Уникалността на гоблените ти, според мен, трябва да е двойно на стойността им ... МИНИМУМ ... Дори не знам аз на твое място дали бих ги продала ....
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте момичета,
    днес ходих да разгледам изложбата, наистина е страхотна . Има доста гоблени които не съм срещала до сега и ми беше много приятно да ги видя.

    А гоблените на Деси са впечатляващи, "Мелник" ме впечатли особенно много, не че и другите не са хубави, но този Мелник... просто е невероятен.

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elli Виж мнение
    Здравейте момичета,
    днес ходих да разгледам изложбата, наистина е страхотна . Има доста гоблени които не съм срещала до сега и ми беше много приятно да ги видя.

    А гоблените на Деси са впечатляващи, "Мелник" ме впечатли особенно много, не че и другите не са хубави, но този Мелник... просто е невероятен.

    Благодаря за милите думи.

  14. #29

    Подразбиране

    Успях да отида във вторник на представянето на Коутс.
    Днес за съжаление нямаше как да отида, но смятам утре да направя всичко възможно да присъствам и на представянето на Дименшънс.

    Има много красиви гоблени .
    "И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Моля те, разкажи за представянето на "Коутс"!!! Много исках да присъствам, но времето, в което се провеждат тези представяния ми е безкрайно неудобно.

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •