Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 70 от 70
  1. #61

    Подразбиране

    Деси, поздравления за продажбата И много се радвам, че си удовлетворена. Нека твоят гоблен замине за чужбина, ние тук нали си имаме снимката му Я пак да я погледна аз

  2. #62

    Подразбиране

    Деси,поздравления !Чудесно е това което ти се случва!

  3. #63

    Подразбиране

    Изложбата е великолепна. Разглеждайки гоблените ушити чак ми се прииска да ушия някои, които иначе съм подминавала във форума.

    Деси, това което си създала е наистина прелестен уникат и единствено мога да ти пожелая да не се отказваш от разработването на нови модели (дори и да не повториш вече продадения гоблен). Успех и поздравления

  4. #64

    Подразбиране

    Сега се връщам от изложбата и съм наистина много впечатлена Подарихме си с колежката една огромна порция наслада в горещия петъчен ден. Някои от гоблените виждам за първи път, други пък са много често срещани по форумите, но със сигурност всички са много красиви, а пък от някои от тях трудно откъсвах поглед. Поздравления за всички, създали тези красоти и за организаторите Наистина много съжалявам, че изпуснах гоблените на Деси, които са наистина уникални. Поздравления

  5. #65

    Подразбиране

    Деси, а с какви размери беше този гоблен, защото от снимките не мога да се ориентирам? Мисля, че е шит 1:1, но колко квадратчета?
    Знам, че е много трудно да се разделиш с гоблен, защото и на мен ми се е налагало. Продадох един от първите си гоблени и понякога още ме е яд. Но в крайна сметка - за мен пак има и винаги мога да си ушия други, макар че надали ще повторя гоблен.

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  6. #66

    Подразбиране

    В 27 брой на "Вестник за жената" от 30.06.2008г. има статия за тази изложба.
    Завиждам на тези, които са отишли да я видят.
    И Деси, да , наистина "Слънчогледите " са разработка на Р. Бакалова, поне така пише в статията.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #67

    Подразбиране

    Благодарение на TDK усрях и аз да се насладя на изложбата,макар и косвено.
    Много се радвам за Деси,такъв голям творец като нея заслужава да бъде оценен и материално!
    И аз да попитам за "Слънчогледите",след като се разбра,че са разработка на Бакалова,може ли да се купят готова комплектовка?На коя фирма?

  8. #68

    Подразбиране

    Предполагам, че може, но ги няма в каталога на сайта им. Мисля да им звънна и да питам.
    http://goblenbg.hit.bg/frame1.htm

  9. #69

    Подразбиране

    Сега говорих с госпожа Бакалова, предлага се този гоблен, с ДМЦ конци и струва 78 лева. Каза ми, че имат още много нови неща, които не са качени на сайта. Като имам повече свободно време, мисля да се разходя до там.

  10. #70

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз за съжаление съм пропуснала това приятно и полезно мероприятие

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •