Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Моите гобленчета

    Аз почнах да шия някъде в...не знам...сигурно втори-трети клас,само че не на панама,а на щампа.Почнах с един охлюв,стана много сладък.Сега вече почнах на панама и шия снежен човек(детски са,но пък стават хубави),попадна ми едно списание и ми хареса.Като свърша снежния човек ще почвам нещо по-голямо и не толкова детско.Изтеглих си хубави схеми от нета и ще видим какво ще се получи А ето първия ми гоблен(малко е разпърцан,ама нищо)




    Скоро ще напредна още,засега "колекцията"ми е много бедна,но ще се постарая да напълня темата с надявам се още по-добри "произведения"

    ПП Не знам как да направя картинката като миниатюра,затова я поствам толкова голяма

  2. #2

    Подразбиране

    Ето още един,който май съм забравила да покажа(пак с "обратен"бод,ама нищо)



    Надявам се да прилича на цвете...

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kkk95 Виж мнение
    Ето още един,който май съм забравила да покажа(пак с "обратен"бод,ама нищо)



    Надявам се да прилича на цвете...

    Сладурана! Прилича на цвете и още как Много симпатично букетче. А рамката - също е много интересна. И охлювчето си го бива.
    Сигурна съм,че ще се справиш и с по-сериозни гоблени,независимо дали са големи или малки. Желая ти успех!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ти, Ния!А рамката е "ръчна изработка"от майка ми.

  5. #5

    Подразбиране

    Ето това е снежният ми човек, почти е готов, малко му остана


  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте пак!ЗАвърших снежкото,но в момента не мога да го покажа,защото не мога да го снимам.Та..сега се трудя върху едно много сладко гобленче от сп.Галерия бродерия.Броя е от януари 2008-ма и е с едни котки,"накацали" една върху друга.Казва се Котета на лов.Засега съм ушила само главата на едната котка,но ще напредна.А за после съм планирала да ушия "Вихра".Има го ушит тук(този отляво) http://www.cewec.dk/
    На живо е още по-красив и се надявам да успея да се справя с него.НЕщо обаче не мога да сложа снимки на сегашния ми гоблен,сайта,в който ги качвам нещо не се отваря,така че по-късно ще опитам пак

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •