Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране Фирмени магазини за гоблени в София

    Обръщам се с молба към гобленарите от София , след две седмици заминавам за България, иска ми се да си купя оригинален гоблен на някоя от фирмите:
    Lanarte
    Dimensions
    Permin
    или други ако има

    много ще ми е от помощ ако сложите тук адресите и телефоните, а ако не се разрешава , да ми пратите на ЛС
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  2. #2

    Подразбиране

    Viking,за всеки случай ти отговорих и на имейл, но нека да ти напиша и тук.На бул."Стефан Стамболов"8 се намират официалните дистрибутори на ДМЦ.На посоченият адрес имат магазин и там ще намериш,каквото търсиш.

  3. #3

    Подразбиране

    Официален дистрибутор на Ланарте за Бг е фирма "Аксиома" - ето адреса на магазина в София:
    бул. Янко Сакъзов 36, тел. 02/946 10 08 - фирмен магазин

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina5860 Виж мнение
    Viking,за всеки случай ти отговорих и на имейл, но нека да ти напиша и тук.На бул."Стефан Стамболов"8 се намират официалните дистрибутори на ДМЦ.На посоченият адрес имат магазин и там ще намериш,каквото търсиш.
    Нели, а това са телефоните за поръчки на фирмата в София:
    тел. 02/ 986 67 04
    тел./факс 02/ 986 62 81

    Аз съм си поръчвала и са ми изпращали доставка по куриер, много съм доволна. Имат и сто вида панами, конци и аксесоари, както и оригинални комплектовки на тези фирми, които търсиш и на Фервако също.

  5. #5

    Подразбиране

    Информацията ми е от днес:магазина на Ст. Стамболов е в отпуск до 30.06т.г,работи другия техен магазин на Сливница/номера незная/

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    vanina, Lucy, Temenuzhka , Sonq mnogo blagodara, az shte sum tam July taka che otpuskata shte e svurshila.
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •