Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 30
  1. #16

    Подразбиране

    И аз свалих доста схеми от Иголки - пейзажи, цветя и животни. И понеже ме е страх за големите гоблени (нали не си заслужава толкова труд на вятъра) реших да опитам на едно врабче, хамстер и с повишен риск - една катеричка. Да предупредя всички, които влизат в Иголки - снощи не се отвори а днес получих вирус. Убих го!!!!!!!!!!!!!

  2. #17

    Подразбиране

    Момичета в момента шия един портрет на моята дъщеря на схема от Иголки. Пуснах нейна снимка и схемата която получих е наистина много хубава. Но хубавото свършва тук...Цветовете на лицето , и не само там са невъзможно тъмни. Стана мургава като африканско момиче Сега шия отново по схемата , но с подбрани от мен цветове. Довечера ще помоля компютърните ми генийчета да снимат двата гоблена и ще ви покажа какво се получава

  3. #18

    Подразбиране Резултат от Иголки

    Да покажа резултат от Иголки. Първото изображение е снимката на дъщеря ми, която пуснах през програмата. Схемата не е лоша, макар че има доста единични бодове с неподходящ за мястото цвят.Например синьо на челото или по скулите... Втората снимка е лицето ушито с подбора на цветовете от програмата. Кошмар нали? Излезе арабче Вчера подбрах сама цветовете и сега мисля че ще се получи В действителност новия гоблен изглежда много по-добре, но снимките са с телефона и не са много качествени
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Пишете за неподходящи цветове. А когато се види как ще изглежда не са ли същите цветове, за да не започвате? Имам пред вид цветната схема не предупреждава ли за този резултат. Като си представя колко красиви картини пуснах там................ А как им се надявах.....не е истина.

  5. #20

    Подразбиране схема на лице

    toni68, някъде по Иголки май, четох начинът, по който да направиш плавно преливането на цветовете. Има и три снимки с лице на момиче и подробно описание как се получава. Вторият вариант на твоя гоблен е доста по-сполучлив. Ако намериш указанията и имаш проблем с нещо, пиши, за да ти помогна. Поздрави

  6. #21

    Подразбиране

    Поздравявам ви за смелостта и за умениятаДавайте смело, а аз, като не мога да работя с програмите или поне не съм се научила, ще се радвам на вашите резултатиИ май ще си остана само с това, защото а се научих - а оставих всичко в раздел отпочиващо

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kozirog_f Виж мнение
    Пишете за неподходящи цветове. А когато се види как ще изглежда не са ли същите цветове, за да не започвате? Имам пред вид цветната схема не предупреждава ли за този резултат. Като си представя колко красиви картини пуснах там................ А как им се надявах.....не е истина.
    Kozirog, проблема е там , че на схемата цветовете изобщо не са това което са в действителност. Имам в предвид на листа след принтиране на цветна схема цветовете са много по- светли от цвета на самото мулине. А за моето поведение си има точен израз : тъпа но упорита Трябваше да си играя да ушия цялото лице, макар че от самото начало ми беше ясно ,че няма да стане. Но пък това ми беше нужно за да успея да заменя цветовете с подходящи.Не се отказвам лесно

  8. #23

    Подразбиране

    Да покажа какво успях да сътворя с портрета на дъщеря ми от Иголки след моя подбор на цветовете. Само трябва да сложа някакъв фон, но още не см решила какъв да бъде...Дайте ми идея какво да сложа за фон
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Май доло-горе се е получило,но се иска още обработка

  10. #25

    Подразбиране

    ИГОЛКИ СТАВА ,НО ЗА ГРАФИКИ И ГОБЛЕНИ С МАЛКО ЦВЕТОВЕ ИЛИ АБСТРАКТНИ.

  11. #26

    Подразбиране

    Момичета много моля ако някой има схема на рози с бяла кала на милена стил да изпрати на denka_64@abv.bg изглежда е от стар каталог и вече не се произвежда. Много благодаря

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ddsng Виж мнение
    Момичета много моля ако някой има схема на рози с бяла кала на милена стил да изпрати на denka_64@abv.bg изглежда е от стар каталог и вече не се произвежда. Много благодаря
    Има специална тема за искане на схеми.Там ще ти обърнат внимание

    http://goblenite.org/showthread.php?p=289231#post289231

  13. #28

    Подразбиране za igolki

    Цитат Първоначално написано от emiliq Виж мнение
    ИГОЛКИ СТАВА ,НО ЗА ГРАФИКИ И ГОБЛЕНИ С МАЛКО ЦВЕТОВЕ ИЛИ АБСТРАКТНИ.
    Аз винаги си подбирам цветовете сама ,така,че .. иголки или - не ,няма голямо значение .Пук аз сигурно съм от малкото ,които обожават да шият хубави,оригинални гоблени ,но не могат да си го позволят.Така,че......

  14. #29

    Подразбиране za igolki

    Цитат Първоначално написано от гарфийлд Виж мнение
    И аз свалих доста схеми от Иголки - пейзажи, цветя и животни. И понеже ме е страх за големите гоблени (нали не си заслужава толкова труд на вятъра) реших да опитам на едно врабче, хамстер и с повишен риск - една катеричка. Да предупредя всички, които влизат в Иголки - снощи не се отвори а днес получих вирус. Убих го!!!!!!!!!!!!!
    За пръв път чувам за вирус в Иголки.Аз се ровя там от една година......

  15. #30

    Подразбиране za portreta

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от toni68 Виж мнение
    Да покажа какво успях да сътворя с портрета на дъщеря ми от Иголки след моя подбор на цветовете. Само трябва да сложа някакъв фон, но още не см решила какъв да бъде...Дайте ми идея какво да сложа за фон
    Екстра е даже... с толкова цветове -толкова .много ми хареса.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •