Показване на 1 до 15 от 30

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Пишете за неподходящи цветове. А когато се види как ще изглежда не са ли същите цветове, за да не започвате? Имам пред вид цветната схема не предупреждава ли за този резултат. Като си представя колко красиви картини пуснах там................ А как им се надявах.....не е истина.

  2. #2

    Подразбиране схема на лице

    toni68, някъде по Иголки май, четох начинът, по който да направиш плавно преливането на цветовете. Има и три снимки с лице на момиче и подробно описание как се получава. Вторият вариант на твоя гоблен е доста по-сполучлив. Ако намериш указанията и имаш проблем с нещо, пиши, за да ти помогна. Поздрави

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравявам ви за смелостта и за умениятаДавайте смело, а аз, като не мога да работя с програмите или поне не съм се научила, ще се радвам на вашите резултатиИ май ще си остана само с това, защото а се научих - а оставих всичко в раздел отпочиващо

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kozirog_f Виж мнение
    Пишете за неподходящи цветове. А когато се види как ще изглежда не са ли същите цветове, за да не започвате? Имам пред вид цветната схема не предупреждава ли за този резултат. Като си представя колко красиви картини пуснах там................ А как им се надявах.....не е истина.
    Kozirog, проблема е там , че на схемата цветовете изобщо не са това което са в действителност. Имам в предвид на листа след принтиране на цветна схема цветовете са много по- светли от цвета на самото мулине. А за моето поведение си има точен израз : тъпа но упорита Трябваше да си играя да ушия цялото лице, макар че от самото начало ми беше ясно ,че няма да стане. Но пък това ми беше нужно за да успея да заменя цветовете с подходящи.Не се отказвам лесно

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •