Показване на 1 до 15 от 30

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране ГОБЛЕНИ ОТ "ИГОЛКИ"

    някои шил ли е по схема ot igolki.net . знаете ли дали се получават хубави гоблени . може ли да се шият с гобленов бод.Харесах си две картини.но не знам дали да рискувам .аз съм начинаеща.Моля помогнете.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kati Виж мнение
    някои шил ли е по схема ot igolki.net . знаете ли дали се получават хубави гоблени . може ли да се шият с гобленов бод.Харесах си две картини.но не знам дали да рискувам .аз съм начинаеща.Моля помогнете.
    Още никой не е почнал май или поне аз не съм чула,я си харесай
    нещо от тук

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Несъм чула някой да е шил нещо от там. Щом си начинаеща по добре недей. Не е ясно доколко са обработени снимките предварително преди да се пуснат през програмата. Все пак не се отказвай веднага ако много харесваш картинките. Прегледай схемите - виж дали има прекалено много единични бодчета - колкото са повече толкова по-трудно се шие. Виж дали като погледнеш схемата си личи какво ще шиеш. Погледни и цветовете, освен броя виж някой детайл от картинката (особенно ако има лице) и сравни по схемата с какви цветове конци е даден и дали са подходящи. Уший ниакакъв детайл да видиш как се получава.

  4. #4

    Подразбиране

    В момента шия малък флорален мотив по схема снета от там. Шия го с гобленов бод, защото повече ми харесва. За сега става много добре. Схемите са разбираеми. Дори съм си харесала един по - голям и се надявам да стане сполучлив. Но все пак си избери нещо с по малко цветове/ мое мнение/ Успешна работа!

  5. #5

    Подразбиране zdraveyte

    Kato si razglejdah sayta vidqh i viprosniq adres, za koyto pita Kati. Razgledah go i prekaleno mnogo mi haresaha shemite. no imam i nqkoi viprosi, poneje neznam ruski. Primerno; nitki 23 ottenkov. 300x119 stejkov. Sisto ima nqkakiv nomer na shema, tq za kakvo sluji? Predpolojih, ce tova sa broq na cvetovete i razmera, no ako e taka ne e li mnogo golqm? Ili se sie po drug nacin? Ako mojete otgoverete molq, poneje az sisto sim nacinaesta, izbiram mnogo trudno a tezi mi haresha mnogo..

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета в момента шия един портрет на моята дъщеря на схема от Иголки. Пуснах нейна снимка и схемата която получих е наистина много хубава. Но хубавото свършва тук...Цветовете на лицето , и не само там са невъзможно тъмни. Стана мургава като африканско момиче Сега шия отново по схемата , но с подбрани от мен цветове. Довечера ще помоля компютърните ми генийчета да снимат двата гоблена и ще ви покажа какво се получава

  7. #7

    Подразбиране

    ИГОЛКИ СТАВА ,НО ЗА ГРАФИКИ И ГОБЛЕНИ С МАЛКО ЦВЕТОВЕ ИЛИ АБСТРАКТНИ.

  8. #8

    Подразбиране za igolki

    Цитат Първоначално написано от emiliq Виж мнение
    ИГОЛКИ СТАВА ,НО ЗА ГРАФИКИ И ГОБЛЕНИ С МАЛКО ЦВЕТОВЕ ИЛИ АБСТРАКТНИ.
    Аз винаги си подбирам цветовете сама ,така,че .. иголки или - не ,няма голямо значение .Пук аз сигурно съм от малкото ,които обожават да шият хубави,оригинални гоблени ,но не могат да си го позволят.Така,че......

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета много моля ако някой има схема на рози с бяла кала на милена стил да изпрати на denka_64@abv.bg изглежда е от стар каталог и вече не се произвежда. Много благодаря

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ddsng Виж мнение
    Момичета много моля ако някой има схема на рози с бяла кала на милена стил да изпрати на denka_64@abv.bg изглежда е от стар каталог и вече не се произвежда. Много благодаря
    Има специална тема за искане на схеми.Там ще ти обърнат внимание

    http://goblenite.org/showthread.php?p=289231#post289231

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •