Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Дайте ми идея за подарък

    Мили момичета,
    обръщам се към по-младичките форумки, които имат малки деца, да ми дадат идея за подарък на момиченце, което в четвъртък навършва 1 годинка! Вече съм забравила какво е най-подходящо за такива дечица

  2. #2

    Подразбиране

    Може да му вземеш чашка с устие. Тогава е периодът за смяна на шише с биберон към чашка с устие. Може също да му вземеш на малкият човек и кубчета с животни. За да започнат с мама да ги познават. Книжка с дебели корици също е много подходящт подарък за първият рожден ден.
    zeza_v@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zezata Виж мнение
    Може да му вземеш чашка с устие. Тогава е периодът за смяна на шише с биберон към чашка с устие. Може също да му вземеш на малкият човек и кубчета с животни. За да започнат с мама да ги познават. Книжка с дебели корици също е много подходящт подарък за първият рожден ден.
    Много ти благодаря за идеите, обаче като не знам в Бургас къде има детски магазини Не знам как ще се справя...

  4. #4

    Подразбиране

    По принцип съм на мнение, че, независимо от възрастта, рожденият ден е празник на детето, а не на неговите родители. В този смисъл, бих помислила за нещо шарено и весело, а не за нещо полезно, именно за да се зарадва самото детенце. Вземи му някаква играчка. Понеже още госпожицата е мъничка, гледай играчката да не е много космата, защото ще я лапа. Можеш да избереш нещо, което свири. Не се притеснявай, че не знаеш подходящи магазини. Излез на разходка и те сами ще те открият. Избери подарък със сърцето си, спомни си, на какво си се радвала като малка.

    И после пиши.

  5. #5

    Подразбиране

    ами аз имам племенник на почти вече 3 год. Аз ти предлагам да и вземеш нещо което ще ползва мн време например сега е лято надуваем басеин или топка, може дане ги ползва тези неща още сега но занапред ще си има
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  6. #6

    Подразбиране

    Скоро ходих на такъв рожден ден. Направи ми впечатление ,че дето много се зарадва на издаващите звуци играчки-например пате което квака и ходи.Но също така бързо се принасити и захвърли всичко, все пак е дете на 1годинка . Според мен нещо по практично ,което ще се ползва.
    Ако имаш време можеш да ползваш он-лайн магазините. Поне тези с играчки са изпитани.

  7. #7

    Подразбиране

    Мили момичета, много ви благодаря! Както ме посъветвахте, днес купих такава свиреща и светеща играчка, както ми описахте и надуваемо басейнче. Стана прекрасен подарък, надявам се всички да го харесат.
    Много благодарности на всички

  8. #8

    Подразбиране

    Много готина тема!
    Laminate Flooring
    Редактирано от tennis_mania4ka123 : 14.02.2020 в 13:41.

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    В зависимост от човека... добър подарък може да бъде семейна снимка или фотосесия.
    фотограф Варна бебешка фотосесия за новородено фотосесия за бременни
    Редактирано от Quantum123 : 13.07.2023 в 16:54.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •