Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Smile Гоблен от снимка

    Здравейте !
    Търся някой ,който да ми направи схема по снимка на сина ми срещу заплащане.
    Снимката е обработена във фотографско студио .Не мога да я покажа ,защото е 20 мб .
    Моля да не се отзовават хора ,които пускат снимката през различните програми и не й правят допълнителна обработка.
    Това го мога и аз !
    Благодаря ви !

  2. #2

    Подразбиране

    Знам едно магазинче за продажба на гобленарски конци и панами, където съпругът на собственичката прави такива услуги. Но той е в София и ако проявиш интерес ще ти пратя адреса и телефоните на ЛС.

  3. #3

    Подразбиране

    Eто това е снимката ,която искам да ушия на гоблен .
    Когато започнах тази тема ,го направих с идеята някое от момичетата във форума да се заеме с тази задача срещу заплащане естествено .
    Благодаря ти галюшка за информацията ,но аз живея извън България .
    Тук предлагат такива услуги но им нямам доверие като не съм виждала никъде крайния резултат .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране гоблен от снимка

    Милена, в България има известна гобленарка на име Росица Бакалова. Тя прави много отдавна схеми по снимки. Малката й снаха избродира портрет на дъщеря си и знам, че е станал перфектен. Тя има изложби , но наистина нищо не виждала с очите си. Ако имам възможност ще се поинтересувам, т.е. ще видя с очите си гоблен по нейна схема. А за тази гобленарка сега се сещам, видях и снимката, и избродирания гоблен , няма грешка - гобленът повтаряше снимката 1:1. Много поздрави на теб и Испания

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    http://goblenbg.hit.bg/ Това е сайта на гобленарката Росица Бакалова.Чувам доста добри отзиви за нея ,но лично не мога да кажа.Опитай да се свържеш с нея,тя най добре ще обясни.Дано съм била полезна.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •