Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 17
  1. #1

    Подразбиране Моите творения

    Момичета, след като направих страшен гаф преди около половин час /показах си част от гоблените в страничката на Nelia/ сега ще се опитам да ги покажа тук. Изказвам благодарност на Anito_23, за помощта, която ми указа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от vanina5860 : 24.11.2009 в 22:57.

  2. #2

    Подразбиране

    Продължавам с
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    И още малко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Последният Благословението е в Етап на довършване. Дано ви хареса поне малко това, което съм показала. Извинявам се за снимките, но ги направих с камерата от скайпа и забелязах, че са огледален образ.

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета, ето още малко, но ще ме извините за лошото качество.Както ви казах, снимам с камерата на скайпа и немога по - добре.Извинете ме и за огледалният образ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря на всички, които харесвате моите творенияДианче, не се отчайвай - дано си ушиеш всичко, което харесваш.И аз, когато разглеждам готовите творби на съфорумките имам чувството, че нищо не съм ушила. Но се успокоявам, тъй като виждам с каква всеотдайност си дават схемите и си казвам, че когато стигна да поискам схема ще я имам и ще шия.
    А в тези горещи дни - едно зимно за разхлада
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Миме, ето с какво се занимавах тези дниМалко съм го поорязала, но пак се добива представа, а след Кончето се двоумя между няколко красоти, но още не съм решила
    Искам да поставя тук и три коледни миничета
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от vanina5860 : 02.06.2009 в 19:11.

  8. #8

    Подразбиране

    Малко си умалих панамата, защото беше предвидена стъклена рамка, но като не намерих, тази до някъде спаси положението
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 30.05.2009 в 09:34.

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета, днес е Трифон Зарезан по Нов стил. Едни пият, други шиятЗа първи път се пробвах на графика, която уших за минути. Та те се шиели много приятно.Макар че снимката е лоша, ви я показвам. Трябваше да я ушия на екрю, но може би следващата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    а сега искам да ви покажа и този гоблен.
    Поднасям извиненията си за снимката, но с телефон - това се получава.Вие ще ме извините.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 14.05.2011 в 22:15.

  11. #11

    Подразбиране

    а сега да ви покажа една малка Богородичка.Снимах я с камерата на скайпа, но пак личи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 14.05.2011 в 22:15.

  12. #12

    Подразбиране

    Вчера уших още една Мадонка с цвят на конеца "брик", а сега току що завърших едно силуетче и преди да се хвана с големия гоблен, бързам да ви го покажа, все още неизгладен
    Редактирано от manka : 14.05.2011 в 22:16.

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, показвам ви първият готов йероглиф, че то страничката ми хванала паужина

  14. #14

    Подразбиране

    Танюшка, окъпах я, снимах я и като започна един ужас - Блутута и телефона ми искат палолиДа, но като не си спомням как беше
    Изходът е камерата на скайпа, която е колкото и с Екстри, толкова и да хвръкне през прозореца.След цял час игра - това, което ще покажа е най приемливо.
    В действителност е голяма красавица, роклята й е като от кадифе, а ветрилото е като много красиво.
    Спокойна съм, понеже зная, че сте я виждали на снимка.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Сега искам да ви покажа един сладур, който 3 дни ших и 3 дни разшивах
    Оставих го за един месец, но вчера ми дожаля за него и реших да си го оправя и завърша. Нали съм любител на животинчета, та много си го харесвам

    Дано дойде ред и на другарчето му.
    Редактирано от manka : 14.05.2011 в 22:18.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •