Показване на 1 до 15 от 16

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    [QUOTE=violeta80_1980;282447]intersuva me kakva dieta trqbva da spazvam sled bezkravna operaciq ot zla4ka. koe mi e pozvoleno da qm i koe ne.[/Q


    След операцията 1 месец спазваш диета като за болен от жлъчка.Виж пост 4.Аз например 1 месец бях на обезсолено сирене,сухари,бисквити,пилешка супа без застройка,печено или варено пилешко месо,картофено пюре.След този месец започнах да ям всичко.Можеш да ядеш плодове и зеленчуци.

  2. #2

    Подразбиране

    Преди няколко години ми махнаха жлъчката. Мисля, че един месец диета е малко. Аз поне спазвах много ограничена диета почти шест месеца и сега продължавам да отбягвам някои храни и комбинации. Все пак е отстранен орган, който е имал своята функция. Не може да се очаква нещата да са по същия начин. Диетата ми изключва сини плодове и зеленчуци - сини сливи, патладжани, които много обичам. Не ям мазни храни и внимавам с яйцата. Не ям лозовите и зелевите листа на сърмите. Като цяло избягвам храни, които съдържат целулоза. Забелязала съм, че и бобвите храни ми създават дискомфорт. Едно такова събитие в живота на човека, заедно с неприятните усещания може да стане повод за по-добър хранителен режим. Колкото до възстановяването, без да съм ооерирана безкръвно, възстанових се бързо. Пожелавам го на всеки, комуто предстои подобна намеса.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kathryn Виж мнение
    Преди няколко години ми махнаха жлъчката. Мисля, че един месец диета е малко. Аз поне спазвах много ограничена диета почти шест месеца и сега продължавам да отбягвам някои храни и комбинации. Все пак е отстранен орган, който е имал своята функция. Не може да се очаква нещата да са по същия начин. Диетата ми изключва сини плодове и зеленчуци - сини сливи, патладжани, които много обичам. Не ям мазни храни и внимавам с яйцата. Не ям лозовите и зелевите листа на сърмите. Като цяло избягвам храни, които съдържат целулоза. Забелязала съм, че и бобвите храни ми създават дискомфорт. Едно такова събитие в живота на човека, заедно с неприятните усещания може да стане повод за по-добър хранителен режим. Колкото до възстановяването, без да съм ооерирана безкръвно, възстанових се бързо. Пожелавам го на всеки, комуто предстои подобна намеса.
    Може ли да ми кажеш защо не ядеш лозови и зелеви листа и как подхождаш към яйцата? Аз съм оперирана от жлъчка преди 3 години и още нито едно яйчице не съм хапнала, нито гъби, боб също.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •