Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 23 от 23
  1. #16

    Подразбиране

    Завод"България"-К Казанлък
    актуален телефон на отдел пласмент:0431-64397
    Аз поръчвам на този телефон.
    Да ви кажа,че гоблените и мулинето ,поръчани по този път,са изключително евтини,може би най-евтините за които аз знам.Само дето си изтриха каталога,преди време и е трудно да си избереш с обяснения по телефона.Но аз тогава бях принтирала некачествено два листа и сега съжалявам,че не съм си извадила целият каталог.Копирах си само гоблени от Вилер.Листите,са много грозни ,но все пак добивам представа за това,какво предлагат.Исках да си поръчам техен каталог,но ми казаха,че нямали...което ми е странно,но се съгласих.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Завод"България"-К Казанлък
    актуален телефон на отдел пласмент:0431-64397
    Аз поръчвам на този телефон.
    Да ви кажа,че гоблените и мулинето ,поръчани по този път,са изключително евтини,може би най-евтините за които аз знам.Само дето си изтриха каталога,преди време и е трудно да си избереш с обяснения по телефона.Но аз тогава бях принтирала некачествено два листа и сега съжалявам,че не съм си извадила целият каталог.Копирах си само гоблени от Вилер.Листите,са много грозни ,но все пак добивам представа за това,какво предлагат.Исках да си поръчам техен каталог,но ми казаха,че нямали...което ми е странно,но се съгласих.
    Здравей fantaziq, преди 2-3 дни една съфорумка показа каталога, мисля че е в тема гоблени, погледни там.

  3. #18

    Подразбиране

    Ели,този каталог,за който говориш,аз го имам и е на фирма Казанлъшки гоблен(с кафевите кутии).Няма нищо общо с България К-Казанлък,чийто стари кутии са зелени,а новите розов меланж.Даже има още по нови кутии,но тях не съм ги виждала и не знам как изглеждат.

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Завод"България"-К Казанлък
    актуален телефон на отдел пласмент:0431-64397
    Аз поръчвам на този телефон.
    Да ви кажа,че гоблените и мулинето ,поръчани по този път,са изключително евтини,може би най-евтините за които аз знам.Само дето си изтриха каталога,преди време и е трудно да си избереш с обяснения по телефона.Но аз тогава бях принтирала некачествено два листа и сега съжалявам,че не съм си извадила целият каталог.Копирах си само гоблени от Вилер.Листите,са много грозни ,но все пак добивам представа за това,какво предлагат.Исках да си поръчам техен каталог,но ми казаха,че нямали...което ми е странно,но се съгласих.
    И аз питах м.г. по телефона за техен каталог и на мен ми отговориха много неадекватно ,че нямат такъв

  5. #20

    Подразбиране

    Благодаря ти много!Справих се.

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    Аз имам техните каталози, но ги използвам, за да сравнявам с DMC - не всички DMC имат аналози от българските. За съжаление също съм виждала различни цветове от един и същи номер конци.
    Ето снимки на двата каталога - този от 3 страници е основният, а другият са допълнителни цветове.
    Valja, ако имаш възможност качи малко по-ясни снимки на каталога с конци,защото аз не виждам добре номерата

  7. #22

    Подразбиране каталог

    Хей,милички аз имам каталог и то с мостри на конците.само дето не си го откраднах,толкова молби бяха да ни го дадат.Ама пък такова обслужване не съм видяла никъде.Намъкнаха ни в един склад и излязохме като коминочистачи. И за една фактура чаках час и половина,макар че пет служителки на пет компа работеха.Бях до такава степен ядосана,че ми идваше да им хвърля стоката и да си тръгна.

  8. #23

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Хей,милички аз имам каталог и то с мостри на конците.само дето не си го откраднах,толкова молби бяха да ни го дадат.Ама пък такова обслужване не съм видяла никъде.Намъкнаха ни в един склад и излязохме като коминочистачи. И за една фактура чаках час и половина,макар че пет служителки на пет компа работеха.Бях до такава степен ядосана,че ми идваше да им хвърля стоката и да си тръгна.
    Браво за търпението!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •