Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 23
  1. #1

    Подразбиране каталог на българските конци

    Има ли каталог на българските конци? Потърсих в сайта на завода, но не намерих нищо.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Krili Виж мнение
    Има ли каталог на българските конци? Потърсих в сайта на завода, но не намерих нищо.
    Мисля,че няма такъв за съжаление

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от yonka Виж мнение
    Мисля,че няма такъв за съжаление
    Май,дори и на чилетата с конци няма номера!

  4. #4

    Подразбиране

    Има,но можеш да си го поръчаш единственно по телефона на цеха за гоблени.

  5. #5

    Подразбиране

    Има каталог на българските конци, но за съжаление, не може да се разчита на него, тъй като доста честои има голяма разлика между цвета на чилетата от един и същи номер. Уверих се с очите си, след като собственичката на един магазин за гоблени ми показа няколко такива чилета от различни партиди. При някои цветът беше небесно син, при други - по-тъмен, а едно от чилетата направо си беше електрикаво синьо. Ако не бях видяла еднаквите номера на тях, никога нямаше да повярвам, че става въпрос за един и същи цвят.

  6. #6

    Подразбиране

    Аз имам техните каталози, но ги използвам, за да сравнявам с DMC - не всички DMC имат аналози от българските. За съжаление също съм виждала различни цветове от един и същи номер конци.
    Ето снимки на двата каталога - този от 3 страници е основният, а другият са допълнителни цветове.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Valji, моля те, кажи ми как да се снабдя с такъв каталог. От къде да си го купя. Имам Каталога на ДМС, но тези дни мислех дали да не се обърна към завода в Казанлък, макар че едва ли ще ми обърнат внимание

  8. #8

    Подразбиране

    Ами аз го имам от човек, който до преди 1 година работеше в завода и не знам как се е снабдил с него. Но можеш да питаш на някой от телефоните в сайта как можеш да си поръчаш. Би трябвало да се продават.

  9. #9

    Подразбиране

    Valja, благодаря.Ще им потърся сайта и ще действам

  10. #10

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    Ето го:
    http://www.bulgaria-k.com/bg/
    Успех!
    от този сайт,поне аз нищо не мога да видя!Само при мен ли е така или сайта е в процес на разработка?

  13. #13

    Подразбиране

    Roza, на мен ми е от полза, за да взема адреса и телефоните

  14. #14

    Подразбиране

    Аз- така и нищо не видях в този сайт.Моля те колежке сложи телефоните в следващия си пост

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Кликваш на линка и ти отваря сайта. Горе на синята лента, където пише :
    за фирмата, гоблени, заявки и т.н. в дясно на тази лента има две кръгчета - едното е за EN, а на другото има нарисувано плик за писмо. Щракваш на него и ще ти се отворят телефоните за връзка и адреса. Успех

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •