Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 128

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ninfil Виж мнение
    Някой попита къде може да намери тези гоблени в Бургас. Едно от момичетата тук спомена,че открила ново магазинче в подлеза на операта. Ходих и наистина има едно малко магазинче,в него имаше само гоблени на тази фирма,но много малко. Бедно е доста на стока,но може пък да доставят желаното. Аз лично само надникнах отвън,не влязох изобщо.


    Благодаря ninfil. С твоето указание вчера купих хубав подарък за една приятелка от магазина в подлеза на операта - "Момиче с ръковина". Наистина там имат гоблени на Казанлъшки гоблен и приемат поръчки по каталог. Цените им са като тези вкаталога и при поръчка не се оскъпяват. през лятото там продаваха само щампи. Дори тогава си взех от тях Лебедов танц-щампа с конци и сега ми казаха, че ще ми направят рамката с отстъпка, ако си пазя касовата бележка. Има гоблени на златен гоблен, Нюанс Варна.

  2. #2

    Подразбиране

    Хайде и аз да се включа в тази тема. Много отдавна шия гоблени на фирма Казанлъшки гоблен. Конците са винаги за почти два гоблена, схемите са чисти и много ясни. За тези, които живеят близо до Панагюрище могат да ни се обаждат, работиме с това момче, той ни доставя гоблените за магазина, така, че ще може да се възползва и от отстъпката, а за доставка по домовете можем да се замислим Но наистина, който не е пробвал нека опита. Страхотни са гоблените му или да погледне в моите готови творби.

  3. #3

    Подразбиране

    Май пак ще намина през магазинчето да видя какво има и по каталог. Тогава не влизах вътре и нямам много впечатление от предлаганото.Благодаря и аз за информацията.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mayza Виж мнение
    Благодаря ninfil. С твоето указание вчера купих хубав подарък за една приятелка от магазина в подлеза на операта - "Момиче с ръковина". Наистина там имат гоблени на Казанлъшки гоблен и приемат поръчки по каталог. Цените им са като тези вкаталога и при поръчка не се оскъпяват. през лятото там продаваха само щампи. Дори тогава си взех от тях Лебедов танц-щампа с конци и сега ми казаха, че ще ми направят рамката с отстъпка, ако си пазя касовата бележка. Има гоблени на златен гоблен, Нюанс Варна.

    Момичето с раковината,го имам ушит (почти де ) тук таме имам по 2 3 бода,само че на друга фирма да не правя реклама и се казва по друг начин.
    Наистина стана много красив,но има и забележки

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте момичета.
    Аз имам един въпрос - каква е разликата между конци puppets и anchor. Кои са по добрите?
    Аз съм шила на тази фирма "Лебедово езеро", но незнам с какви конци беше окомплектован. Гоблена е стархотен, много красив.
    И ако може да попитам за "Горски коне" - накой шил ли е на тази фирма?
    Благодаря ви.

  6. #6

    Подразбиране

    някой може ли да ми прати номера на фирмата на лично. Аз шия Целувката сега и се получава много сполучливо. Но е от преди няколко години гоблен и не знам дали още е същия номера. Майка ми го е купувала от магазин на ъгала на Пиротска и Христо Ботев, но аз не намерих магазин за гоблени там. Може да са го затворили което ще е много жалко Найстина има много хубави гоблени

  7. #7

    Подразбиране

    Аз сега шия пак на тази фирма Добри Другари,но не го видях в каталога

  8. #8

    Подразбиране

    В Бургас продават ли някъде гоблени на "Казанлъшки гоблен"?. Много ми хареса "Целувката" от каталога, но не ми се занимава с обаждания и поръчки, искам да отида и да си купя. Имат гоблени със съвременни теми.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mayza Виж мнение
    В Бургас продават ли някъде гоблени на "Казанлъшки гоблен"?. Много ми хареса "Целувката" от каталога, но не ми се занимава с обаждания и поръчки, искам да отида и да си купя. Имат гоблени със съвременни теми.
    Както искаш, но да знаеш, че в магазина ще ти излезе по-скъпо, от опит ти го казвам.

  10. #10

    Подразбиране

    Искам да си купя един гоблен. В този случай няма да ми направят отстъпка при поръчка от фирмата. А темите им са по-интересни.

  11. #11

    Подразбиране

    Може ли и за мен каталога на "Казанлъшки гоблен" - ако трябва ще си платя.
    milena_tl@abv.bg

    Предварително благодаря.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ANELIM Виж мнение
    Може ли и за мен каталога на "Казанлъшки гоблен" - ако трябва ще си платя.
    milena_tl@abv.bg

    Предварително благодаря.
    Виж каталога на първа страница в тази тема и си го свали, ако не можеш ми пиши на лични и ще ти го пратя по пощата.

  13. #13

    Подразбиране

    Да ориентирах се, благодаря. Май бях започнала да чета от зад на пред. Свалих всичко - и ценоразписа, довечера в къщи ще чета на спокойствие, а за комбина от Пловдив бройте и мен.

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте!

    Видях, че в този каталог има и гоблени с малко цветове. Подходящи ли са за начинаещи? Ако да, може ли да ми напишете с кои е най-добре да започна? Благодаря Ви!

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamutche Виж мнение
    Здравейте!

    Видях, че в този каталог има и гоблени с малко цветове. Подходящи ли са за начинаещи? Ако да, може ли да ми напишете с кои е най-добре да започна? Благодаря Ви!
    Ти кажи кои си си харесала, а аз мога да ти помогна да отсееш един. Например целувката е много хубав и лесен, но ти може да искаш пейзаж или нещо друго.

Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •