Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 128

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    mamutche, според мен си започни нещо с цветя, по-малко цветове и по- малък размер.И трябва да решиш 1:1 или 1:4 , бода също е твой избор. Предлагам ти да разгледаш темичките с цветята, но ако си решила готова комплектовка - " Пурперен изгрев" от каталога е лесен. Все пак това си е твой избор.
    Успех и да пишеш на какво си се спряла.
    Казанлъжките гоблени и на мен много ми харесват, схемите са четливи, цветовете са добре подбрани.

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря

    Като за начало предпочитам готов комплект. Хареса ми "Майчина ласка", но ще започна с този, който ми препоръчате. Благодаря!

    Може ли и телефон, на който да поръчам?

  3. #3

    Подразбиране

    Ето - 0898920443

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране Добавям и този гоблен към каталога

    Този гоблен го няма при картинките, но го има при цените

    Райската градина
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Как да намеря каталог на казанлъшките конци

  7. #7

    Подразбиране

    Nelli, Radi, presi07, извинявайте момичета, но не ми се ще в тази тема да се обсъждат конците и гоблените на завод Казанлък. Че пак ще стане объркване между гоблените на завод Казанлък и тези на фирма "казанлъшки гоблени". Преди време в една друга тема се случи точно това и заради това отделих темата за казанлъшките гоблени. Надявам се да ме разберете и да няма сърдити.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Val4e Виж мнение
    Nelli, Radi, presi07, извинявайте момичета, но не ми се ще в тази тема да се обсъждат конците и гоблените на завод Казанлък. Че пак ще стане объркване между гоблените на завод Казанлък и тези на фирма "казанлъшки гоблени". Преди време в една друга тема се случи точно това и заради това отделих темата за казанлъшките гоблени. Надявам се да ме разберете и да няма сърдити.
    Много си права. Манка да удари една метла на ненужните постове, или пък всеки да си ги изтрие, да не я тормозим и нея, че нали трябва да има време да ни ушие подаръците за Коледа

    РS - виж какъв съм бързак - веднага си почистих

  9. #9

    Подразбиране

    Nelli много ти благодаря за разбирането, страхотна си!

  10. #10

    Подразбиране

    МОЖЕ ЛИ ТЕЛЕФОНИТЕ НА ТАЗИ КАЗАНЛЪШКА ФИРМА- ХАРЕСВАТ МИ МНОГО НЕЩА

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Hrisi1967 Виж мнение
    МОЖЕ ЛИ ТЕЛЕФОНИТЕ НА ТАЗИ КАЗАНЛЪШКА ФИРМА- ХАРЕСВАТ МИ МНОГО НЕЩА
    тук
    http://www.goblenite.org/attachment....6&d=1215778950

  12. #12

    Подразбиране

    v4era vidyh golymoto patuvane na kazanlahki goblen, no behe komplektovan s coats, a ne s papets. moly obysnete razlikata i nykoi dali e 6il s tyh.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ilianakn Виж мнение
    v4era vidyh golymoto patuvane na kazanlahki goblen, no behe komplektovan s coats, a ne s papets. moly obysnete razlikata i nykoi dali e 6il s tyh.
    Това всъщност са конци анхор и разликата е в цената, по-скъпи. Последният си гоблен сега райската градина го уших с такива

  14. #14

    Подразбиране

    Повечето ще ти кажат, че анхор са по-хубави и е така, те са лъскави, но аз съм доволна и от пъпетс. И всичко, което съм ушила на тази фирма е станало чудесно, така че ако се чудиш за конете давай смело.

  15. #15

    Thumbs up гоблен

    Здравейте, интересувам се от гоблена "Полски цветя "в каталога на фирма "Казанлъшки гоблени" . изпратете ми телефон за връзка с тях.
    с уважение Надя

Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •