Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 128
  1. #46

    Подразбиране

    В момента шия два гоблена на Казанлъшки гоблен, Христос молещ и Трио. Първия е с анхор и MEZ, а втория с пъпетс конци и, ако трябва да съм честна Исус е много тъмен, а конете просто са като живи. Така, че може и да има разлика между конците но на мене ми харесват повече пъпетс.

  2. #47

    Thumbs up гоблен

    Здравейте, интересувам се от гоблена "Полски цветя "в каталога на фирма "Казанлъшки гоблени" . изпратете ми телефон за връзка с тях.
    с уважение Надя

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nangelov Виж мнение
    Здравейте, интересувам се от гоблена "Полски цветя "в каталога на фирма "Казанлъшки гоблени" . изпратете ми телефон за връзка с тях.
    с уважение Надя
    Погледни на страница 2

  4. #49

    Подразбиране

    nqkoi moje li da mi prati shemata na goblena rodopskata ulica . polqpetkova@abv.bg .mersi predvaritelno

    [IMG]www.aukro.bg/item492653439-goblen-rodopskata-ulica.html#gallery[/IMG]dvaritelno

  5. #50

    Подразбиране ?

    Как мога да получа този каталог? Или да го поръчам.И мога ли по него да направя поръчка онлайн?

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от klio_mima Виж мнение
    Как мога да получа този каталог? Или да го поръчам.И мога ли по него да направя поръчка онлайн?
    Хазяинът на Казанлъшки гоблени е Градимир Градев,а телефона за връзка с него е 0898920443 .Можеш да си поръчаш каталога директно на него и цени на гоблените.За повече информация разгледай цялата тема.

  7. #52

    Подразбиране продавам

    Може би това е за друга тема,но понеже гоблените са казанлъшки смятам,че ще се прочете.Продавам следните гоблени на цена на производител.Можете да ги видите в публикувания в темата каталог.Пишете на ЛС.



    Коне-32/42 см,8 цвята,бод 1:4
    Фрегата в Щурм-32/39см,бод 1:4
    Тропически залез-40/32см,14цвята
    Диви коне-26/22см,25цвята ,бод 1:1
    Розмари-34/26см118цвята,бод 1:1
    Св.Валентин-26/32см,12цвята,бод 1:1
    Зад завесата-26/32см,17цвята,бод 1:1
    Урок по танци-26/32 см,17цвята,бод 1:1
    Майчина ласка-22/28см,9 цвята,бод 1:1
    Фарът-18/44см,15 цвята,бод 1:1
    Икона(42-19)-28/34см,18цвята,бод 1:1
    Колумбина-18/38см,17цвята,бод 1:1
    Пиеро-18І38см,16цвята,бод 1:1
    Дете с ролери-18/40см,16цвята,бод 1:1

  8. #53

    Подразбиране

    може и някои dа помогне за гобен закупен 1984г- каза се Роdопска уица на СП Среdец. Нямяме части от схемата. Преdvаритено багоdорим

  9. #54

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Миена Виж мнение
    може и някои dа помогне за гобен закупен 1984г- каза се Роdопска уица на СП Среdец. Нямяме части от схемата. Преdvаритено багоdорим
    Пусни това което търсиш в тази тема и ако може покажи картинка:
    http://www.goblenite.org/showthread....863#post273863

  10. #55

    Подразбиране

    Момичета,изчетох цялата тема и ще помоля за помощ Мнго си харесах 2 гоблена на Казанлъшки гоблени,но проблема е ,че ги искам с Анхор ,а отзивите са ,че с пъпец са по-сполучливи комплектовките .Ако някой имаш ушит гоблен с Анхор,ще е удобно ли да качи снимка ,за да преценя Няма значения на кой модел.Само искам да направя някакво сравнение ,за да мога да се ориентирам към поръчване на гоблените.Между впрочем съм си харесала Голямата ферма,която е безпорен хит във форума и Някога на село

  11. #56

    Подразбиране

    Не знам кой ти е казал, че с Анхор не са сполучливи, но няма такова нещо. Все пак Пъпетс са евтиния вариант на Анхор. Не съм виждала нищо на тази фирма с Пъпетс, но всичко, което ми е попадало с Анхор е повече от добро

  12. #57

    Подразбиране

    някой може ли да ми прати номера на фирмата на лично. Аз шия Целувката сега и се получава много сполучливо. Но е от преди няколко години гоблен и не знам дали още е същия номера. Майка ми го е купувала от магазин на ъгала на Пиротска и Христо Ботев, но аз не намерих магазин за гоблени там. Може да са го затворили което ще е много жалко Найстина има много хубави гоблени

  13. #58

    Подразбиране

    Mагазинът си е все още там, и как не си намерила магазин за гоблени там като в растояние от 50 метра, има цели 3 магазина в единият от тях продават комплектовки на Казанлъшки гоблен, само дето не е точно на ъгъла , а е 5 или 6

    магазинче като тръгнеш по Пиротска.

  14. #59

    Подразбиране Казанлъшки гоблени

    Има и магазин близо до х-л Плиска в София.По улица Коста Лулчев надолу.Там също продават Казанлъшки гоблени

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    еми от къде да знам как не съм ги намерила. Беше много рано, а и бързах и минах по Ботев. Другия път ще търся по усърдно. Аз не съм влизала в магазин за гоблни никога. Даже до преди 1 месец не съм и мислела, че ще ме хване крастата по гоблените, и не съм се интересувала къде има магазини. Искам първо да си ушия първия и после ще си купя. Мерси все пак за обяснението къде се намират магазините. Даже ако знаете и някъде другаде може да ми споделите

Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •