Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 128
  1. #61

    Подразбиране

    Момичета аз съм от Асеновград. Купих си от магазин в Асеновград казанлъшки гоблен "Розмари". В момента го шия . Купих го за 23 лв с "Папетс" конци , а в каталога който сте качили е 20 лв. Разликата не е толкова голяма .

  2. #62

    Подразбиране Браво

    ще се радвам да покажеш етапче.От Нова година цените на Казанлъшки гоблен са променени,така че не съжалявай.Успех и бързо завършване на гоблена.Много е красив.

  3. #63

    Подразбиране

    Момичета да се включа и аз.Шия гоблени от доста време и на различни фирми,нооооооо най-много харесвам тези на "казанлъшки гоблен" /в кафявите кутии/От тази фирма уших "Целувката" и "Залез край езерото" и като цветово съчетание са перфекни и като количество конци са предостатъчни и като здравина са много здрави.Сега като разгледах каталога си харесах "Някога на село" и "Голямата ферма"и пак ще си купя от тази фирма.
    П.П.Много благодаря за каталога и цените.А за поръчка нямам проблем сестрами живее в Казанлък
    Редактирано от poli : 08.10.2009 в 13:09.

  4. #64

  5. #65

    Подразбиране

    jane f благодаря,за възможвостта да го видя ушит,но ми се струва,че гоблена не е изпран и изгладен/поне това виждам на снимката/ще го покажеш ли когато го изгладиш?Иначе ми харесва, аз обичам да шия пейзажи.Мога да покажа какво съм ушила,но трябва да се прибере моето / хакерче/синът ми,за да качи снимките.Там ще видите ушити двата гоблена на тази фирма и другите разбира се.Още веднъж БЛАГОДАРЯ!!!!

  6. #66

    Подразбиране Предложение

    Момичета,предлагам да открием тема в безплатни схеми на ФИРМИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ -"Казанлъшки гоблени" и там да слагаме схемите които имаме.Виждам,че много от нас са шили или шият от тях,като описваме с какви конци са.Аз лично утре слагам линк към Крайморска идилия.Ако не сте съгласни,моля manka,да пусне метлата за този пост!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #67

    Подразбиране

    Здравейте,симпатяги)
    може ли някой с добро желание да ми подшушне на лични телефончето на Казанлъшки гоблени,та да си поръчам и аз

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Хазяинът на Казанлъшки гоблени е Градимир Градев,а телефона за връзка с него е 0898920443 .Можеш да си поръчаш каталога директно на него и цени на гоблените.За повече информация разгледай цялата тема.
    внимавай какво си поръчваш не всичките им неща са сполучливи

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  9. #69

    Подразбиране

    Здравейте момичета много се срамувам от себе си живея в Казанлък а до сега не съм зашила нито един гоблен на тази фирма .След като разгледах каталога си харесах Залез край морето .Имам въпрос ако някой знае къде в Казанлък е фирмения магазин на Казанлъшки гоблен да ми каже за да отида да си купя от там гоблена .

  10. #70

    Подразбиране

    Здравейте, момичета и от мен! Вчера бях в София и реших да си купя един гоблен на Казанлъшки гоблен. Като се прибрах и го отворих, по-голяма част от конците /Puppets/ са с оригиналните етикетчета на чилетата, но около 5-6 са без етикетчета, само с номерчета, закачени на чилето. Освен това, някакси са усукани и не ми изглеждат много читави. Та исках да ви питам - знаете ли защо е така? Опитах да се обадя до фирмата, но никой не ми вдигна. Възможно ли е да са някакво менте?

  11. #71

    Подразбиране

    Здравейте и от мен, аз съм нова тук и се надявам че може да ме консултирате по някои въпроси. Купих си гоблена слънчогледите на Ван Гог от магазин в София пролетта на 2008 г.Той е на "Казанлъшки гоблен" и понеже вчера прочетох всичко по темата видях че пишете с какви конци са вашите гоблени.В момента шия друг гоблен-на друга фирма но ми стана любопитно моят с какви конци е. Та като отворих кутията на нито едно чиле няма етикетче.Всички са само със знаците по тях а на кутията пише че гоблена е с конци: :Mez-Anchor Германия. Аз ли нещо неразбирам? Интересно беше че кутията беше отворена когато я купих. Сега се замислям дали продавачките не са си сменили конците с други.Моля някоя от вас ако и се е случило подобно нещо да пише.Ще съм ви много благодарна,не че няма да си го ушия и този но поне да знам и повече в този магазин да не влизам.

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neli0909 Виж мнение
    Здравейте и от мен, аз съм нова тук и се надявам че може да ме консултирате по някои въпроси. Купих си гоблена слънчогледите на Ван Гог от магазин в София пролетта на 2008 г.Той е на "Казанлъшки гоблен" и понеже вчера прочетох всичко по темата видях че пишете с какви конци са вашите гоблени.В момента шия друг гоблен-на друга фирма но ми стана любопитно моят с какви конци е. Та като отворих кутията на нито едно чиле няма етикетче.Всички са само със знаците по тях а на кутията пише че гоблена е с конци: :Mez-Anchor Германия. Аз ли нещо неразбирам? Интересно беше че кутията беше отворена когато я купих. Сега се замислям дали продавачките не са си сменили конците с други.Моля някоя от вас ако и се е случило подобно нещо да пише.Ще съм ви много благодарна,не че няма да си го ушия и този но поне да знам и повече в този магазин да не влизам.
    Здравей, по въпроса за етикетчетата на конците, да когато са комплектовани с Mez-Anchor няма етикетчета, само знаците и конците. Аз съм шила техни комплектовки и с пъпетс и с анхор. И междудругото имам м-н за гоблени в Севлиево и продавам техните гоблени. Така че спокойно си ший и не се притеснявай. Аз също понякога отварям техните кутии, но само за да покажа какво съдържат и то само, когато клиентът вече го е купил, тоест ако има някакви рекламации.

  13. #73

    Подразбиране

    Val4e, по-бърза си от светкавица. Страхотна си и ти благодаря за отговора.Много ме успокои че се бях притеснила. Но следващия път ще си поръчам директно от фирмата,няма да обикалям по магазините.

  14. #74

    Подразбиране

    През 2003 година си купих "Джулия" с български конци на "Казанлъшки гоблени", в кафевите кутии, същите. Дори си пазя кутията. Явно след това са спрели да работят с български...
    Някой шил ли е такъв, за да сподели дали резултатът е добър. Чудя се дали да не подменя част от конците с ДМЦ или Анхор

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от makrat Виж мнение
    През 2003 година си купих "Джулия" с български конци на "Казанлъшки гоблени", в кафевите кутии, същите. Дори си пазя кутията. Явно след това са спрели да работят с български...
    Някой шил ли е такъв, за да сподели дали резултатът е добър. Чудя се дали да не подменя част от конците с ДМЦ или Анхор
    Аз лично имам много добри впечатления от качеството на българските конци.Не са ми мръднали цветовете на неща,които съм шила /и закачила/ от преди 20 години.Много по-малко ми се усуква конеца от "Пъпетс".Имам още известно количество запаси от тях/през 80-те години се намираха с връзки в завода/ и ще ги изшия

Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •