Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 128
  1. #1

    Подразбиране Каталог на фирма "Казанлъшки гоблени"

    Днес получих каталога на "Казанлъшки гоблен" и исках да ви го представя, но не мога да ги кача, пише, че били много големи. Но който прояви интерес да пише на Л.С., ще му го пратя, има и цените. И подчертавам това не са гоблени на завода в Казанлък, друга фирма е и аз лично съм много доволна от тях, но нямат интернетстраница. Този гоблен е от там. Комплектоват ги с pupetc и anhor.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Можеш да го изпратиш на мен ако искаш, а аз да се опитам да намаля снимките и да ги прикача в тази тема.

    nelllispas@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Да видим сега:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    още:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    продължение:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    цени в момента:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    новите цени от 2009г.:
    Провери дали това е всичко, че може нещо да съм изтървала.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Всичко е и благодаря много, не знам как успя, браво

  9. #9

    Подразбиране

    Благодаря много, че споделихте с нас каталога. Но как да си поръчаме като няма сайт в интернет. Пък не мога и да ида до Казанлък.
    zeza_v@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    За да не правя реклама на фирмата, ще ти пусна телефоните на ЛС.
    Да не се шашнеш, че се обажда един мъж на мобилния - той разработва моделите. Пращат с куриер, без никакъв проблем.
    Ще ти дам телефон и на магазинерката в единия от магазините , където продават. Тя също се ангажира да изпраща с наложен платеж. Много са любезни всички.

  11. #11

    Подразбиране

    Давай ги, че си харесах 3 гоблена. Щом става и по пощата ще се пробвам.
    zeza_v@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране Бях приятно изненадана

    Не мога да не споделя с вас хубавата изненада, която получих днес. Вчера поръчах три гоблена за приятелки от този каталог. Пристигнаха още днес, но каква беше изненадата ми, когато видях, че сумата, която трябваше да платя беше значително по-малко от предвидената. Помислих, че е станала грешка и се обадих. Мъжът, който се занимава с тези гоблени ми обясни, че ни е направил 30 % отстъпка понеже гоблените са били повече от един.
    За сравнение само ще кажа, че аз това лято от Варна си купих голена холандската воденица с конци пъпетс за 26 лева, а сега същият гоблен с конци анхор излезе 21, 70. А пътните разходи като си ги разделиха трите ми приятелки им излязоха по 2 лева. Изобщо си е изгодно отвсякъде.

  13. #13

    Подразбиране

    О-хоооооооооо, усещам как ще се комбинирам с някой от Пловдив, за да си пуснем поръчка..
    Пловдивчанки........
    Радрод- къде си , ти май се интересуваше от тази фирма...

  14. #14

    Подразбиране

    И аз искам да се включа, но не съм от Пловдив има ли проблем?
    zeza_v@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета,казанлъшките гоблени си заслужават нашето внимание.Поръчах си малката Св Ана.Дойде за два дена.А като я уших,без два цвята ,от всички конци ми остана за още два гоблена.Като я изгладя ще я покажа.

Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •