Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 128
  1. #16

    Подразбиране

    В Бургас продават ли някъде гоблени на "Казанлъшки гоблен"?. Много ми хареса "Целувката" от каталога, но не ми се занимава с обаждания и поръчки, искам да отида и да си купя. Имат гоблени със съвременни теми.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mayza Виж мнение
    В Бургас продават ли някъде гоблени на "Казанлъшки гоблен"?. Много ми хареса "Целувката" от каталога, но не ми се занимава с обаждания и поръчки, искам да отида и да си купя. Имат гоблени със съвременни теми.
    Както искаш, но да знаеш, че в магазина ще ти излезе по-скъпо, от опит ти го казвам.

  3. #18

    Подразбиране

    Искам да си купя един гоблен. В този случай няма да ми направят отстъпка при поръчка от фирмата. А темите им са по-интересни.

  4. #19

    Подразбиране

    Може ли и за мен каталога на "Казанлъшки гоблен" - ако трябва ще си платя.
    milena_tl@abv.bg

    Предварително благодаря.

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ANELIM Виж мнение
    Може ли и за мен каталога на "Казанлъшки гоблен" - ако трябва ще си платя.
    milena_tl@abv.bg

    Предварително благодаря.
    Виж каталога на първа страница в тази тема и си го свали, ако не можеш ми пиши на лични и ще ти го пратя по пощата.

  6. #21

    Подразбиране

    Да ориентирах се, благодаря. Май бях започнала да чета от зад на пред. Свалих всичко - и ценоразписа, довечера в къщи ще чета на спокойствие, а за комбина от Пловдив бройте и мен.

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте!

    Видях, че в този каталог има и гоблени с малко цветове. Подходящи ли са за начинаещи? Ако да, може ли да ми напишете с кои е най-добре да започна? Благодаря Ви!

  8. #23

    Подразбиране

    mamutche, според мен си започни нещо с цветя, по-малко цветове и по- малък размер.И трябва да решиш 1:1 или 1:4 , бода също е твой избор. Предлагам ти да разгледаш темичките с цветята, но ако си решила готова комплектовка - " Пурперен изгрев" от каталога е лесен. Все пак това си е твой избор.
    Успех и да пишеш на какво си се спряла.
    Казанлъжките гоблени и на мен много ми харесват, схемите са четливи, цветовете са добре подбрани.

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamutche Виж мнение
    Здравейте!

    Видях, че в този каталог има и гоблени с малко цветове. Подходящи ли са за начинаещи? Ако да, може ли да ми напишете с кои е най-добре да започна? Благодаря Ви!
    Ти кажи кои си си харесала, а аз мога да ти помогна да отсееш един. Например целувката е много хубав и лесен, но ти може да искаш пейзаж или нещо друго.

  10. #25

    Подразбиране

    Благодаря

    Като за начало предпочитам готов комплект. Хареса ми "Майчина ласка", но ще започна с този, който ми препоръчате. Благодаря!

    Може ли и телефон, на който да поръчам?

  11. #26

    Подразбиране

    Ето - 0898920443

  12. #27

  13. #28

    Подразбиране Добавям и този гоблен към каталога

    Този гоблен го няма при картинките, но го има при цените

    Райската градина
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Някой попита къде може да намери тези гоблени в Бургас. Едно от момичетата тук спомена,че открила ново магазинче в подлеза на операта. Ходих и наистина има едно малко магазинче,в него имаше само гоблени на тази фирма,но много малко. Бедно е доста на стока,но може пък да доставят желаното. Аз лично само надникнах отвън,не влязох изобщо.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ninfil Виж мнение
    Някой попита къде може да намери тези гоблени в Бургас. Едно от момичетата тук спомена,че открила ново магазинче в подлеза на операта. Ходих и наистина има едно малко магазинче,в него имаше само гоблени на тази фирма,но много малко. Бедно е доста на стока,но може пък да доставят желаното. Аз лично само надникнах отвън,не влязох изобщо.


    Благодаря ninfil. С твоето указание вчера купих хубав подарък за една приятелка от магазина в подлеза на операта - "Момиче с ръковина". Наистина там имат гоблени на Казанлъшки гоблен и приемат поръчки по каталог. Цените им са като тези вкаталога и при поръчка не се оскъпяват. през лятото там продаваха само щампи. Дори тогава си взех от тях Лебедов танц-щампа с конци и сега ми казаха, че ще ми направят рамката с отстъпка, ако си пазя касовата бележка. Има гоблени на златен гоблен, Нюанс Варна.

Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •