Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 128
  1. #31

    Подразбиране

    Хайде и аз да се включа в тази тема. Много отдавна шия гоблени на фирма Казанлъшки гоблен. Конците са винаги за почти два гоблена, схемите са чисти и много ясни. За тези, които живеят близо до Панагюрище могат да ни се обаждат, работиме с това момче, той ни доставя гоблените за магазина, така, че ще може да се възползва и от отстъпката, а за доставка по домовете можем да се замислим Но наистина, който не е пробвал нека опита. Страхотни са гоблените му или да погледне в моите готови творби.

  2. #32

    Подразбиране

    Май пак ще намина през магазинчето да видя какво има и по каталог. Тогава не влизах вътре и нямам много впечатление от предлаганото.Благодаря и аз за информацията.

  3. #33

    Подразбиране

    Как да намеря каталог на казанлъшките конци

  4. #34

    Подразбиране

    Nelli, Radi, presi07, извинявайте момичета, но не ми се ще в тази тема да се обсъждат конците и гоблените на завод Казанлък. Че пак ще стане объркване между гоблените на завод Казанлък и тези на фирма "казанлъшки гоблени". Преди време в една друга тема се случи точно това и заради това отделих темата за казанлъшките гоблени. Надявам се да ме разберете и да няма сърдити.

  5. #35

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Val4e Виж мнение
    Nelli, Radi, presi07, извинявайте момичета, но не ми се ще в тази тема да се обсъждат конците и гоблените на завод Казанлък. Че пак ще стане объркване между гоблените на завод Казанлък и тези на фирма "казанлъшки гоблени". Преди време в една друга тема се случи точно това и заради това отделих темата за казанлъшките гоблени. Надявам се да ме разберете и да няма сърдити.
    Много си права. Манка да удари една метла на ненужните постове, или пък всеки да си ги изтрие, да не я тормозим и нея, че нали трябва да има време да ни ушие подаръците за Коледа

    РS - виж какъв съм бързак - веднага си почистих

  6. #36

    Подразбиране

    Nelli много ти благодаря за разбирането, страхотна си!

  7. #37

    Подразбиране

    МОЖЕ ЛИ ТЕЛЕФОНИТЕ НА ТАЗИ КАЗАНЛЪШКА ФИРМА- ХАРЕСВАТ МИ МНОГО НЕЩА

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Hrisi1967 Виж мнение
    МОЖЕ ЛИ ТЕЛЕФОНИТЕ НА ТАЗИ КАЗАНЛЪШКА ФИРМА- ХАРЕСВАТ МИ МНОГО НЕЩА
    тук
    http://www.goblenite.org/attachment....6&d=1215778950

  9. #39

    Подразбиране

    v4era vidyh golymoto patuvane na kazanlahki goblen, no behe komplektovan s coats, a ne s papets. moly obysnete razlikata i nykoi dali e 6il s tyh.

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ilianakn Виж мнение
    v4era vidyh golymoto patuvane na kazanlahki goblen, no behe komplektovan s coats, a ne s papets. moly obysnete razlikata i nykoi dali e 6il s tyh.
    Това всъщност са конци анхор и разликата е в цената, по-скъпи. Последният си гоблен сега райската градина го уших с такива

  11. #41

    Подразбиране

    Аз сега шия пак на тази фирма Добри Другари,но не го видях в каталога

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mayza Виж мнение
    Благодаря ninfil. С твоето указание вчера купих хубав подарък за една приятелка от магазина в подлеза на операта - "Момиче с ръковина". Наистина там имат гоблени на Казанлъшки гоблен и приемат поръчки по каталог. Цените им са като тези вкаталога и при поръчка не се оскъпяват. през лятото там продаваха само щампи. Дори тогава си взех от тях Лебедов танц-щампа с конци и сега ми казаха, че ще ми направят рамката с отстъпка, ако си пазя касовата бележка. Има гоблени на златен гоблен, Нюанс Варна.

    Момичето с раковината,го имам ушит (почти де ) тук таме имам по 2 3 бода,само че на друга фирма да не правя реклама и се казва по друг начин.
    Наистина стана много красив,но има и забележки

  13. #43

    Подразбиране

    Здравейте момичета.
    Аз имам един въпрос - каква е разликата между конци puppets и anchor. Кои са по добрите?
    Аз съм шила на тази фирма "Лебедово езеро", но незнам с какви конци беше окомплектован. Гоблена е стархотен, много красив.
    И ако може да попитам за "Горски коне" - накой шил ли е на тази фирма?
    Благодаря ви.

  14. #44

    Подразбиране

    Повечето ще ти кажат, че анхор са по-хубави и е така, те са лъскави, но аз съм доволна и от пъпетс. И всичко, което съм ушила на тази фирма е станало чудесно, така че ако се чудиш за конете давай смело.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Val4e, лагодаря ти мила
    Ще си поръчам с анхор тогава

Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •