Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Question Разграфяване на панамата

    Аз съм по отношение с гоблените...на скоро си купих два...но не от онези дето всичко им е разграфено и колкото и да си човъркам мозъка...ами не знам какМоже ли да ми обясните колко нишки трябва да има в едно квадратче,как да ги броя ...всичко...относно разграфяването

  2. #2

    Подразбиране

    В разграфената панама са 20 на 20 реда нишки, а в неразграфената, ако шиеш 1:1 /т.е. 1 знак от схемата е един бод на панамата/ 1 квадратбе е равно на 10 на 10 нишки. Дано и други колежки от форума ти обяснят, та да ти стане по-ясно.

  3. #3

    Подразбиране

    Всяка видима дупка си е квадратче ... Ако панамата ти е по-едра се получават на места и други дупчици, но са доста по-ситни. В краен случай ако се притесняваш много пусни една снимка на панамата и ще ти кажем по-подробно - ако трябва ще я нарисуваме
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    щом си начинаеща, защо не пробваш първо с разграфена панама- да свикнеш и да не се тормозиш излишно?!Това е само съвет- ти решаваш...
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •